Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

NIVEA


kategoria:

Mleczka, balsamy, kremy, oliwki do ciała


Pojemność: 200 ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
2 oceny

Cena: 29.99 zł
Opis produktu

NIVEA Sun Protect & Moisture, nawilżający balsam do opalania

NIVEA SUN Protect & Moisture Nawilżający balsam do ciała zapewnia natychmiastową i długotrwałą ochronę przed poparzeniem słonecznym oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Jego zaawansowana formuła pielęgnacyjna skutecznie chroni skórę i jednocześnie głęboko i długotrwale ją nawilża. Skuteczny system filtrów UVA/UVB zapewnia natychmiastową ochronę oraz redukuje ryzyko uczuleń słonecznych. Produkt dostępny jest w różnych wariantach ochrony przeciwsłonecznej: z faktorem 15, 20, 30 i 50+. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Chroni skórę przed słońcem i ubrania przed plamami* *Innowacyjna formuła, która pomaga łatwiej usunąć plamy po użyciu filtrów UV - w porównaniu do poprzedniej formuły.

Gdzie można kupić: www.rossmann.pl
Oceny użytkowników produktu 

NIVEA Sun Protect & Moisture, nawilżający balsam do opalania

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna  Maria LEMAN
Anna Maria LEMAN

2017-11-19 16:56

NIVEA Sun

Balsamy Nivea sun świetnie nawilżają, chronią przed promieniami słońca a jednocześnie powodują ,że skóra jest pięknie i na długo opalona. Nowa formuła pozwala również na ochronę ubrań.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
stefania macek
stefania macek

2017-07-21 14:26

najlepszy na słoneczne dni

Wielkie zaskoczenie. Maksymalnie nawilża, nie jest tłusty co sprawia, że nie brudzi ubrań i nie pozostawia na nich specyficznego zapachu tego typu produktów. Przyspiesza opalanie i przede wszystkim chroni moją skórę przed wszystkimi nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi wakacji. To mój niezbędnik w walizce :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?