Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

A co to jest miłość? 10 książek o miłości dla dzieci

| aktualizacja: 14.02.2017 | 1

Jeśli twoje dziecko ciągle pyta „Mamo, a co to jest miłość?” te książeczki mogą ci się przydać. Oto 10 najciekawszych książek dla dzieci o miłości i uczuciach. Z pięknymi ilustracjami chwytającymi za serce.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)

Czy wasze dzieci mają już swoje pierwsze miłości w żłobku lub przedszkolu? Moja 2-latka już całuje na pożegnanie Krzysia, który skwapliwie na to przystaje. Żąda tego samego od kolegi Borysa, ten jednak nie poddaje się jej woli, więc ostatecznie tylko mu macha. Co będzie się działo dalej, aż strach pomyśleć. Pierwsze miłości, rozczarowania, dramaty…

Czy wiesz jak rozmawiać z dziećmi o uczuciach?

Jak rozmawiać z małymi i starszymi dziećmi o uczuciach, skoro sami nie zawsze wiemy jak je nazwać i czym one tak naprawdę są? Z pomocą mogą przyjść nam książki dla dzieci o takiej tematyce. Pięknie wydane, w żartobliwej lub poetyckiej formie poruszają ważne i skomplikowane tematy. Dlatego warto je czytać wspólnie z dziećmi. Czytać i rozmawiać o ich treści. Niektóre sprawy, które nam dorosłym wydają się skomplikowane i nie wiemy jak o nich mówić, dla dzieci są proste i oczywiste. Wystarczy spróbować, a potem już jakoś pójdzie.

Książki dla dzieci o miłości idealne na prezent, także dla dorosłych

Wybrałyśmy 10 najciekawszych książek o miłości i uczuciach dla dzieci. Przy niektórych z nich wzruszenie odbiera rodzicowi mowę więc jeśli nie lubicie się rozczulać ostrożnie je sobie dawkujcie. Wszystkie z wybranych książeczek o miłości i uczuciach idealnie będą się nadawać na prezent dla dziecka. Na różne okazje. Można je z powodzeniem także podarować mamie czy tacie nowo narodzonego lub małego dziecka. Będą zachwyceni.

Czy jeszcze jakieś inne tytuły warto dopisać do naszej listy? Znacie którąś z wymienionych książeczek?

Przeczytaj także:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

sdcdsdsds
sdcdsdsds | 2017-10-18 13:02 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Zachęcam do odwiedzenia portalu magiamilosna.co.pl. jest tam wiele intertesujących arytkułów

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?