Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

10 niegrzecznych przykazań - jak wychować szczęśliwe dziecko

aktualizacja: 01.02.2013 | 3

Aby Twoje dziecko lepiej sobie radziło w życiu postaraj się wcielać w życie dziesięć zasad.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(5)


1. Pozwalam Ci bronić swojej własności. 

2. Zgadzam się, byś mówiła „nie” i, jeśli to możliwe, stawiała na swoim.

Czytaj też: Jak wychowywać bliźniaki - 5 radseparator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (3)
avatar

Szczęśliwa :)
Szczęśliwa :) | 2016-11-29 11:38 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Wątpię żeby "mama" to przeczytała po 10 miesiącach, ale w tym tekście nie ma nic o zachęcaniu do zabaw "nie zgodnych z płcią", ale o tym żeby ich nie zabraniać. Moja starsza córka chciała mieć zabawkę samochód, to ja dostała, a jest bardzo "dziewczęca". Ja sama bawiłam się zarówno barbie jak i G. I. Joe. Dzięki temu dzieci bawią się wspólnie, a nie jak to często widać, dziewczynki z dziewczynkami, a chłopcy z chlopcami. Oczywiście jestem przeciwna gender, ale to nie ma nic wspólnego z tym artykułem.

Wiem, że mój "drzewołaz" wyrośnie na wspaniałą mamę.

Pozdrawiam

Odpowiedz

elmisiek
elmisiek | 2016-10-11 16:28 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Jak przedmówca genderowskie brednie które rodzą w społeczeństwie rozwiązłość, brak szacunku do rodziny poprzez pomieszanie funkcji Taty i Mamy. Panowie są najlepsi do Ojcowania a Kobiety są najlepsze do Matkowania. I nie ma co się sprzeciwiać fizjonomi i fizyce, każdy głupi widzi przy porodzie czy to dziewczynka czy chłopiec. Przykład okrutnych badań gdzie odizolowano dziewczynki od grupy i dano do zabawy metalowy samochód, dziewczynka owinęła go w kocyk i przytulała.

Odpowiedz

mama
mama | 2016-02-25 13:47 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ale genderowskie przykazania, mam chłopca, razem gotujemy, sprzątamy w kuchni itp. itd. ale malować się moimi kosmetykami mu nie pozwalam - bez przesady - wprawdzie nie ma na to wielkiego parcia, jeśli będzie chciał być przedszkolankiem, pielęgniarzem, albo czymś innym "kobiecym" zawodem" spoko, byleby był szczęśliwy i udało mu się z tego utrzymać, bo inaczej będzie mu ciężko. Czy będzie gejem, czy transwestytą - wsio jedno, bo to mój syn i będę go kochała i kibicowała w znalezieniu miłości - nie ważne z kim, czy z kobietą czy z mężczyzną. Ale nie mam zamiaru zachęcać go do bawienia się lalkami jeśli tej chęci nie wykazuje sam. Jak na razie ma upodobania typowo chłopcowe :P

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?