Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Magazyn TVP ABC na ferie

| aktualizacja: 13.01.2016 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
TVP ABC 11
fot. materiały prasowe
Zima w mieście, a może przeciwnie – wyjazd na narty? Niezależnie od tego, jak planujecie spędzić ferie, zabierzcie ze sobą 11 numer magazynu TVP ABC. Porcja zimowych łamigłówek przyda się wszędzie!
Wielkimi krokami zbliżają się zimowe ferie i czas beztroskiej zabawy. Zaopatrzyliście już dzieci w sanki, narty i łyżwy? Doskonale! Niech wyszaleją się na śniegu albo i bez niego, bo w tym roku pogoda bywa kapryśna. A gdy maluchy wrócą już z zimowych harców na dworze, podajcie im gorące kakao i wspólnie rozwiążcie zimowe łamigłówki z 11 numeru magazynu TVP ABC.

Magazyn TVP ABC na ferie

Choć ferie to czas odpoczynku od przedszkola, szkoły i nauki, to jednak trochę ciekawych zadań nie zaszkodzi, aby nie wyjść z wprawy. Co znajdziecie w 11 numerze magazynu TVP ABC? Zimowe opowiadanie o feriach, przygody świnki Pepy, wywiad z żółwikiem, a także piosenkę o krasnoludkach. 

Literkowi bohaterowie nie zapomnieli też o babciach i dziadkach, bo przecież w styczniu obchodzimy ich święto. W najnowszym magazynie TVP ABC znajdziecie łamigłówki związane z Dniem Babci i Dniem Dziadka, dowiecie się, jak powiedzieć babcia i dziadek w języku migowym oraz jak zrobić drzewo genealogiczne. Do tego ostatniego zadania koniecznie poproście o pomoc wasze babcie i waszych dziadków – w końcu to oni wiedzą najwięcej o waszej rodzinie.

Zachęcamy również do spędzania czasu na świeżym powietrzu, zapraszając na pełen zagadek i ciekawostek spacer po zimowym lesie. W 11 numerze TVP ABC znajdziecie nie tylko naklejki, ale również wielobarwny kalejdoskop, który przybliży dziecku tajemnice zjawisk optycznych.
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?