Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Nie tylko księżniczki! Przebrania dla dziewczynek w wieku 2-6 lat

| aktualizacja: 23.02.2017 | 0

Szukasz kostiumów na bal przebierańców dla dziewczynki? Czy uda się uciec od strojów księżniczek i wróżek, o których zazwyczaj marzą nasze córeczki? Mamy dla was 15 ładnych, stylowych i pomysłowych przebrań dla dziewczynek na bal lub imprezę z kostiumami.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Małe dziewczynki kochają księżniczki i… kaczuszki!

Za co chciały być przebrane wasze dziewczynki? Moja córeczka w wieku 2+ zapragnęła mieć kostium… pielęgniarki. Przez cały tydzień chciała być pielęgniarką, a w przeddzień balu karnawałowego oświadczyła pod wpływem koleżanek, że chce być jednak… księżniczką. I o niczym innym nie chciała słyszeć. Zdolności manualnych nie mam, więc zasuwałam do sklepu po kostium księżniczki. Tak na wszelki wypadek. Na szczęście jako pierwszy pokazałam jej kostium kaczuszki i tak jej się spodobał, że nawet w nim spała. Była najpiękniejszą i oryginalną kaczuszką. Zwłaszcza na tle kilku księżniczek.

Zobacz też: Przebrania dla niemowląt i dzieci w wieku 1+ - dużo zdjęć! Jaki kostium wybrać dla malucha?

15 przebrań dla dziewczynek na bal przebierańców

Jeśli szukacie ładnych i pomysłowych przebrań dla dziewczynek w wieku 2-6 lat – to zebrałyśmy dla was w jednym miejscu 15 najciekawszych propozycji. Można je kupić, szukać podobnych w wypożyczalniach lub jeśli macie zdolności artystyczne i krawieckie –zainspirować się do stworzenia takich w domu. Nie szukałyśmy specjalnie strojów księżniczek, bo te dość łatwo znaleźć nawet w sieciowych marketach. Oczywiście jednak w galerii nie mogło zabraknąć stroju Księżniczki Elzy, Królewny Śnieżki, kostiumów wróżki czy różowej do granic możliwości Barbie, bo to jest to, co dziewczynki lubią najbardziej. Starałyśmy się wybrać  tylko te bardziej stylowe i pomysłowe propozycje. Zachwyciły nas mięciutkie przebrania zwierzątek i owadów, super oryginalny strój Czarodziejki/Czarownicy (łatwo go odtworzyć w domu!) oraz absolutnie przebojowy konik. Zobaczcie nasze typy w galerii.

Zobacz także: Przebrania dla chłopców w wieku 2-6 lat

Jak wam się podobają te kostiumy dla dziewczynek? Dodałybyście jakieś jeszcze pomysły na stroje do tej listy? Za co przebrały się lub będą przebierać się wasze córeczki?

Sprawdź także:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?