Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

16-miesięczne dziecko w szpitalu po połknięciu amfetaminy. Skąd ją miało?!

| aktualizacja: 21.04.2017 | 2

Śledztwo wyjaśni, czy rodzice narazili córkę na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Szczecinecka policja wszczęła je w sprawie poniedziałkowego incydentu. 16-miesięczne dziecko połknęło amfetaminę.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
policja
fot. Fotolia
Ta sprawa jest tajemnicza. Rodzice dziewczynki twierdzą, że amfetamina, którą zażyło ich 16-miesięczne dziecko, nie należała do nich. Mama dziewczynki weszła do pokoju i zobaczyła córkę z woreczkiem z białym proszkiem w buzi. Mała zachowywała się dziwnie. Przerażona matka od razu wezwała pogotowie, które zabrało dziecko do szpitala.

Narkotyki w moczu dziecka

- Mama wezwała karetkę pogotowia, bo zauważyła, że dziecko, bawiąc się, ma w ustach foliową torebkę z białym proszkiem. Podejrzewała, że to amfetamina – powiedziała w TVN24 Grażyna Żyłka, pediatra ze szpitala w Szczecinku. Badanie moczu dziewczynki potwierdziło obecność amfetaminy. Na szczęście pomoc przyszła w porę i dziecko mogło wrócić szczęśliwie do domu. Szczecinecka policja wszczęła śledztwo, które ma ustalić, czy rodzice dziecka narazili je na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. 

Skąd ta amfetamina?

Policji udało się ustalić, że dziecko znalazło torebkę z amfetaminę w pudełku, które znajdowało się w wynajmowanym pokoju. Rodzice dziewczynki twierdzą, że narkotyki nie należały do nich, a do pokoju, w którym przebywało dziecko wprowadzili się dzień wcześniej. Prokuratura i policja weryfikuje te zeznania. Osobie, która naraża dziecko na niebezpieczeństwo utraty zdrowia grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Mamy nadzieję, że uda się ustalić, do kogo należały narkotyki i że ta dziewczynka już nie będzie narażona na takie niebezpieczeństwo.

Zobacz też:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

basik
basik | 2017-04-22 21:35 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

ha,ha. no pewnie, wchodzę do pokoju i widzę moje dziecko bawiące się foliowym woreczkiem z białym proszkiem i od razu wiem że to amfetamina. bo przecież takie woreczki leżą sobie w każdym pokoju.idę poszukać u mnie, może też znajdę.

Odpowiedz

Matka
Matka | 2017-04-21 19:30 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

No błagam.... wprowadzasz się do pokoju,w którym ktoś zostawił amfetaminę?! Ludzie!!!! Ogarnijcie się wreszcie!!!!

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?