Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

18 lat dwutygodnika „VIVA!”

| aktualizacja: 27.02.2015 | 0

W tym roku dwutygodnik „VIVA!” obchodzi swoje 18-lecie. Urodzinowe wydanie dwutygodnika „VIVA!” można kupić w pięciu okładkach. Zobacz, kto pojawił się na imprezie urodzinowej.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

26 lutego ukazało się urodzinowe wydanie dwutygodnika „VIVA!” z pięcioma okłądkami do wyboru. Znalazły się na nich wielkie osobowości „VIVY!”- Beata Tyszkiewicz, Urszula Dudziak, Krystyna Janda, Daniel Olbrychski oraz Mariusz Treliński. W numerze: „Zaklęci w fotografii” czyli wybór najbardziej zaskakujących zdjęć, które ukazały się dotychczas na łamach „VIVY!” oraz historia show biznesu ilustrowana kultowymi okładkami magazynu.
Ponadto rozmowa Piotra Najsztuba z Krystyną Pytlakowską- dziennikarką legendą, autorką setek wywiadów 
z gwiazdami.

Z okazji jubileuszu redakcja dwutygodnika wspólnie z wydawnictwem Audioteka przygotowała audiobook 
pt. „VIVA! 18 wywiadów”. Jest to 8 godzinne słuchowisko, na którym znalazły się rozmowy dziennikarzy „VIVY!”
z Jeremim Przyborą, Tomaszem, Stańko, Anną Przybylską, Joanną Bator, Sławomirem Mrożkiem i in. Wywiady można pobrać na stronie  www.audioteka.pl/viva
Trzy pierwsze nagrania są bezpłatne, natomiast pełne wydanie ma cenę 19, 99 zł.

Jubileuszowy numer magazynu trafił do kiosków w wersji podstawowej w cenie 3,29 pln oraz z książką Zygmunta Miłoszewskiego, pt. „Gniew” w cenie 8,99 pln.
Sprzedaż numeru wspiera kampania reklamowa w prasie, telewizji i Internecie.

Z okazji urodzin magazynu Viva! odbyło się przyjęcie zorganizowane w siedzibie Edipresse Polska S.A. na ulicy Wiejskiej 19, na którym nie zabrakłonajpopularniejszych osobistości polskiego show-biznesu.
Na ręce Katarzyny Przybyszewskiej, redaktor naczelnej "Vivy!", i Zbigniewa Napierały, Prezesa Wydawnictwa, swoje gratulacje składali m.in. Joanna Przetakiewicz, Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska, Monika Zamachowska, Katarzyna Zielińska, Marcin Kydryński oraz Maryla Rodowicz.

Na gości czekała ekskluzywna prezentacja, podczas której wspomniano najbardziej przełomowe momenty z życia "Vivy!". Po części oficjalnej zaproszone osobistości miały okazję skosztować pyszny tort, a także posilić się przekąskami przygotowanymi przez kucharzy z restauracji samej Magdy Gessler.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?