Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Brawa dla tej dziewczynki! Zobacz nagranie, jak 5-latka ratuje tonącą mamę

| 29.03.2016, aktualizacja: 29.03.2016 | 0

Tracy i jej 5-letnia córka Allison bawiły się w basenie. Gdy dziewczynka zauważyła, że mama długo nie wypływa na powierzchnię, od razu wskoczyła do wody, by jej pomóc. Dzięki swojej odwadze, Allison uratowała mamę!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Dziewczynka uratowała tonącą mamę
fot. Caller-Times

Allison Anderwald nazywana jest „małą bohaterką”. Podczas zabawy w basenie, jej mama, Tracy, straciła przytomność. 5-latka bez wahania wskoczyła do wody, by ją ratować!

„To niesamowite, że wiedziała, co robić”

Allison siedziała na brzegu basenu, gdy zaważyła, że z jej mamą dzieje się coś niepokojącego. Wskoczyła do wody i zaczęła ciągnąć ciało mamy. Dziewczynce nie udało się to od razu, jednak dopłynęła z mamą do brzegu i uniosła jej głowę ponad powierzchnię wody. Po upewnieniu się, że mama jest bezpieczna, wezwała pomoc. Ciocia Allison, Tedra, zadzwoniła po pogotowie i przy pomocy 5-latki wyciągnęła Tracy z basenu. Zobacz nagranie:

 
 

Jesteśmy pod wrażeniem zachowania Allison! Nagranie z domowej kamery jest przerażające, nie możemy sobie nawet wyobrazić, co czuła 5-latka ratując mamę. Jesteśmy pewne – Tracy musi być bardzo dumna z córki.

Polecamy: Kiedy dziecko może zacząć naukę pływania
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?