Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

5 rodzajów ciążowego USG

aktualizacja: 13.12.2013 | 2

USG 2D, 3D czy 4D - które badanie jest najlepsze w ciąży i pozwala najdokładniej ocenić stan dziecka?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

USG przezpochwowe
Wykonuje się je zazwyczaj na samym początku ciąży - w 5.-10. tygodniu. Badanie służy potwierdzeniu ciąży, jest także zalecane przy podejrzeniu nieprawidłowego przebiegu ciąży - w przypadku bóli brzucha lub krwawienia z dróg rodnych. Dzięki badaniu sondą dopochwową lekarz może też ocenić stan szyjki macicy.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

jedj
jedj | 2016-08-28 19:10 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Djfjfjdjdjsfjdisdjvifsockdkxjcmfkskccfdjcjcjdxjcjfkdjsxkxjcjdjjxjgjxjjxfkdksksjfekdjgjjzjvgjfjdjdfjdjxjxjxjfjsjdjwiwffjjxcjjxjxxjxjcjfjfdxjxkzkxjjxfjdjdjdjdjdjdjddhdjdhdjddjdjdjdjddjddjdjcjddjdjdjddjdjdjffhdjdjffjfjsjfjsjfjjzjfdjdjdjdjdjdjddjdjdjdjdjdjfdfjfjfjfjdjdjfjdjfjfjfdjsksdjfjdjgjdkfgjdjfjwieidfjsnfjfsjfkfksjdejsjfjdjdfjdjddjjeejdddsjdjddddddddfdjfjdjfjdjdkdkdksjddididjsksddjdjdjdjdjdjddjdjdjdkdkdkdkdkddkdkdjdjdjdkdkddkdkdkdkddkdkdkskakaąadkxkdkdjdkdjdkdkdkdkdkddkdjddkddkddkdkdkdkdkdkdkdkdddkdkskwkskdjddkkddkdk

Odpowiedz

annawianna
annawianna | 2015-12-07 11:07 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Pomimo iż każdy rodzic chce mieć na pamiątkę zdjęcie lub filmik swojego dziecka z okresu życia płodowego to moim zdaniem najważniejsze jest aby badanie USG było wykonywane przez dobrego lekarza i na dobrym sprzęcie. Wg mnie jak w każdym badaniu chodzi przede wszystkim o to aby wykryć i szybko wdrożyć leczenie w razie potrzeby więc to badanie też powinno temu służyć choć przyznam się szczerze że uwielbiałam oglądać swoje dzieciątko na monitorze. Zawsze się przy tym wzruszałam.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?