Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

500 zł na dziecko - ministerstwo ostrzega przed oszustami

| aktualizacja: 07.01.2016 | 0

Uwaga! Nie klikajcie w linki, które oferują wzór wniosku o 500 zł na dziecko. To wyłudzanie pieniędzy!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  zamieściło na swojej stronie  komunikat ostrzegający przed oszustami:

"W związku z powstającymi stronami internetowymi, na których można pobrać wniosek o przyznanie świadczenia wychowawczego informujemy, że są to próby wprowadzenia w błąd obywateli w żaden sposób niezwiązane z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Wniosek o przyznanie świadczenia wychowawczego będzie darmowy. Będzie można go składać od momentu startu programu.  Wniosek będzie opracowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.  Będzie dostępny także na stronie internetowej ministerstwa.

W mediach społecznościowych pojawiła się nieprawdziwa informacja, że od stycznia 2016 r. wchodzi 500 złotych na dziecko wraz z możliwością pobrania gotowego wniosku. Podawany jest link do strony z wnioskiem, gdzie za jego pobranie trzeba wpisać numer telefonu. Jest to próba wyłudzenia pieniędzy za pobranie wniosku niemająca nic wspólnego z działaniami Ministerstwa Rodziny, Pracy Polityki Społecznej."

Zobacz także: 500 zł na dziecko - zgłoś uwagi i zmień projekt
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?