Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

6-latek zginął pod kołami. Był pijany

| aktualizacja: 17.06.2017 | 2

Takiego szokującego przypadku nie było już dawno. Dopiero po dwóch miesiącach dowiadujemy się w jakim stanie było dziecko, które zostało potrącone przez samochód.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(7)
policja
fot. Fotolia
2,7 promila alkoholu we krwi miał Alosza Szimko, który 23 kwietnia zginął na miejscu podczas wypadku w Moskwie. Dotąd między kierowcą a rodzicami dziecka trwała przepychanka na temat przebiegu całego zdarzenia. Ojciec Aloszy, Roman Szimko, twierdził, że kobieta kierująca autem jechała z nadmierną prędkością oraz złamała przepisy, rozmawiając przez telefon. Kierowca z kolei tłumaczył, że chłopiec wbiegł na ulicę z impetem po czym usiadł, co spowodowało, że nie został dostrzeżony w odpowiednim momencie.

Zobacz także: Noworodek miał 4,5 promila alkoholu we krwi

Stan chłopca utrzymywany w tajemnicy

Dotąd rosyjscy śledczy nie ujawniali, że chłopiec był pijany. Po wypiciu takiej ilości alkoholu nie panował nad tym co robi. Nie wiadomo też w jakiej sytuacji doszło do upojenia i dlaczego w tym czasie nikt się nim nie opiekował. Pozostawiony samotnie na ulicy nie mógł sobie poradzić i nie wiedział co się z nim dzieje.

Ojciec twierdzi, że nie wiedział o tym, że dziecko jest pijane i nawet nie jest w stanie skomentować całej sytuacji.

Badania będą powtórzone

Tak szokująca sytuacja nie zdarza się często. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w Moskwie ogłosiło, że badania zostaną powtórzone, a ciało chłopca – ekshumowane. Ojciec 6-latka podkreśla, że proces, który toczy się w tej sprawie może być niesprawiedliwy z uwagi na powiązania sprawczyni wypadku ze światem przestępczym.

Nie zmienia to faktu, że do wydarzenia doszło w dramatycznych okolicznościach, a za stan dziecka odpowiadają przede wszystkim jego rodzice. To z ich winy i karygodnego zaniedbania dziecko całkowicie pijane wpadło pod samochód.

Kto zawinił według Was: rodzice, czy kierowca?

Źródło: rmf24.pl
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

Marek
Marek | 2017-06-18 22:26 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Dodam tylko: I TO NA BABYONLINE... Pomyślcie o waszym dziecku zabitym przez jakąś idiotkę z kasą. Udowodnicie, że nie piło na podwórku???

Odpowiedz

Marek
Marek | 2017-06-18 22:24 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

A czy ktoś tu pisze na temat, że dziecko zostało przejechane przez dziewczynę gangstera - telefonując za kierownicą i że "badanie" ciała zostało kupione??? Wstyd za udawanie "dziennikarstwa". Anyway. Z drugiej, lepszej strony to tylko przykład jak to będzie za parę lat rządów PIS..

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?