Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Spróbuj się nie uśmiechnąć, oglądając ten film o bliżniętach!

| aktualizacja: 14.04.2016 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
wyjątkowa więź między bliźniętami
fot. kadr z YouTube.com
O rany! Ta dziewczynka ma tylko od 6 tygodni, ale już doskonale wie, jak pocieszyć płaczącego brata. Sami zobaczcie i spróbujcie się nie uśmiechać!
Powszechnie wiadomo, że więź łącząca bliźnięta jest wyjątkowo silna. Rodzeństwo przebywa razem od samego momentu poczęcia, tworząc wyjątkowo silny związek uczuciowy. Bliźnięta uwielbiają być blisko siebie, przytulają się już w łonie matki i nie przestają po urodzeniu. Są też bardzo wrażliwe na uczucia brata lub siostry. Ten filmik, zamieszczony w internecie przez mamę bliźniąt, to najlepszy dowód na to, że tak jest naprawdę.

Kamera uchwyciła bliźnięta leżące w łóżeczku i moment, kiedy jedno z nich zaczęło płakać. Co uspokoiło 6-tygodniowego malucha? Nie, nie mama spiesząca z pomocą, a .... kciuk siostry-bliźniaczki. Sami zobaczcie, jak słodki jest ten widok:Mama opatrzyła ten film komentarzem: "Moje 6-tygodniowe dziecko zaczęło marudzić, kiedy wyszłam do drugiego pokoju, więc jego siostra-bliźniaczka zajęła się tym problemem". W ciągu 1,5 tygodnia wideo obejrzało już prawie 160 tysięcy widzów i wszyscy są zachwyceni!

Niektóre komentarze internautów, zamieszczone pod filmem, są naprawdę zabawne: "Pewnie chciała, żeby był cicho, żeby mogła spać", "Chyba się frustruje, że nie leci mleko", "To chyba najsłodsza rzecz, jaką widziałam" oraz prosto i na temat: "Chcę mieć bliźnięta!".  My też...

Zobacz też:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?