Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

7-letni Hubert zawstydził turystów. Jesteśmy pod wrażeniem!

| aktualizacja: 27.08.2016 | 1

Mimo niepełnosprawności, 7-latek przeszedł 8-kilometrową trasę prowadzącą nad Morskie Oko. Zawstydził tym samym turystów, którzy zamiast spaceru wybierali konne dorożki.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
7-letni Hubert zawstydził turystów korzystających z konnych dorożek nad Morskie Oko
fot. Facebook/StolorzHubert
Film, na którym 7-letni Hubert idzie nad Morskie Oko ma już prawie 500 tys. wyświetleń. Chłopiec cierpi na porażenie mózgowe i ma problemy z chodzeniem. Mimo niepełnosprawności, wytrwale maszeruje obok taty, pokazując tym samym, że jeśli jest się zdeterminowanym i bardzo się czegoś chce, można osiągnąć wszystko.

Do filmu dołączony jest podpis: "Jednak można iść na własnych nogach pomimo niepełnosprawności. Nie trzeba korzystać z uprzejmości dorożek na Morskie Oko".

Zobacz nagranie:Mama Huberta publikuje na Facebooku filmy i zdjęcia chłopca. Pokazuje, jak wygląda codzienność 7-latka i jak wspaniale sobie radzi pomimo niepełnosprawności. Przyznaje, że chodzenie po górach to jego ogromna pasja. W rozmowie z dziennikarzami wyznała, że zaskoczyła ją popularność filmu. 

Hubert udowadnia, że niemożliwe nie istnieje – powinniśmy brać z niego przykład. Gratulujemy Hubertowi odwagi i wytrwałości – jesteśmy pod wrażeniem!

Czytaj także: źródło: gazeta.pl
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

mg
mg | 2016-08-27 22:12 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

A w długi weekend 15 sierpnia były mega długie kolejki do dorożek bo ludziom nie chciało się iść pieszo. Woleli mieć wiezione tyłki wraz z ciężkimi bagażami. Stali nawet ponad godzinę na wolny powóz. Nie zważali na biedne konie. Tak więc dla Huberta wielkie brawa i podziw. Słusznie zawstydził leniwców

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?