Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

7-miesięczna dziewczynka mogła utonąć przez nieodpowiedzialną opiekunkę! Zobacz przerażające nagranie

| aktualizacja: 23.06.2016 | 0

To, co zobaczyła na Facebooku mama 7-miesięcznej dziewczynki, jest szokujące. Opiekunka mogła doprowadzić do śmierci dziecka!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Dziewczynka mogła utonąć przez nieodpowiedzialną opiekunkę
fot. Facebook/Desiree Howell
Gdy Brittany zalogowała się na Facebooku podczas przerwy w pracy, nie sądziła, że zobaczy film ze swoją płaczącą 7-miesięczną córeczką narażoną na niebezpieczeństwo. "Przeraziło mnie to. Chciałam po prostu iść do niej, chwycić ją i być z nią. Nie mogłam przestać płakać. Płakałam nawet wtedy, gdy już trzymałam ją w ramionach" – powiedziała mama.

Film, który tak bardzo poruszył Brittany, został nakręcony w parku wodnym przez inną mamę bawiącą się z dziećmi. Zaniepokojona Desiree widziała, jak opiekunka zmusza dziewczynkę do chodzenia boso po rozgrzanej posadzce. 7-miesięczna dziewczynka nie umiała nawet samodzielnie chodzić! Gdy niania zaczęła szarpać dzieckiem w ramach "zabawy", Desiree wyjęła telefon i nagrała kolejną przerażającą scenę. Niania posadziła dziewczynkę przed natryskiem, który co jakiś czas oblewał wodą.  Gdy kubeł wody uderzył w dziewczynkę, ledwo usiedziała na miejscu! Dopiero wtedy opiekunka podniosła ją z ziemi.

Zobacz film:Desiree zadzwoniła po policję, jednak opiekunka opuściła park przed przyjazdem funkcjonariuszy. Opublikowała nagranie na Facebooku i błagała o udostępnianie. Mama dziewczynki zobaczyła film 2 godziny po publikacji. Od razu pojechała do córki i zabrała ją do szpitala. Bała się, że małej może grozić suche utonięcie

Nie wiadomo, czy opiekunce zostaną postawione zarzuty, ale to, co zrobiła bezbronnemu dziecku, jest przerażające. Coraz częściej słyszymy o nieodpowiedzialnych opiekunkach, które są dla maluchów zagrożeniem, nie oparciem. Widok płaczącego dziecka, które potrzebuje bliskości, a zalewa się łzami, łamie serce. Mam nadzieję, że "opiekunka" poniesie odpowiedzialność za narażanie maluszka na takie niebezpieczeństwo. Nie wyobrażam sobie, co musi czuć mama dziewczynki!

Czytaj także: Facebook usunął zdjęcie nieżyjącego niemowlaka. Mama przekroczyła granice?

źródło: essentialbaby.com.au
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?