Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

8 sposobów na rutynę podczas starania o dziecko

| aktualizacja: 14.04.2015 | 0

Ostatnio wasze współżycie bardziej przypomina obowiązek? Niczym seks na żądanie? Jak uczynić starania o dziecko przyjemniejsze?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)

Na początku waszego związku scenariusz  życia erotycznego był zupełnie inny niż teraz, gdy staracie się o dziecko? Były świece, masaże, czułe szepty, długa i zmysłowa gra wstępna. Te czasy odeszły do lamusa? Teraz jest badanie moczu: okrzyk: dzisiaj dni płodne i do roboty! Szybki stosunek i oczekiwanie. Jeśli tak, to prawdopodobnie wy również wpadliście w znaną wielu parom pułapkę, która sprawia, że zbliżenia służą tylko i wyłącznie jednemu celowi: prokreacji. Jeśli starania o zajście w ciążę przysłoniły namiętność i radość z seksu, wtedy współżycie – kiedyś bardziej udane – staje się nudnym obowiązkiem. Z drugiej strony nie powinno dziwić, że tak się dzieje. Bo czy sporządzenie wykresu ciepłoty ciała jest choć odrobinę podniecające? Czy pikanie monitora owulacyjnego może wyczarować romantyczny nastrój? A kogo  podnieca widok „zegarka płodności”?

Sprawdź gorące wyprzedaże w sklepie Intymna!

Dążenie do celu jakim jest poczęcie dziecka, nie musi być pańszczyzną? Nawet wtedy, gdy w łazience poniewierają się testy owulacyjne a ty przed stosunkiem rozciągasz między palcami śluz szyjkowy. Oto kilka porad, co zrobić, by w waszej sypialni znów zaiskrzyła namiętność.

Oprac. Na podstawie książki: „W oczekiwaniu na ciążę”  autorstwa Heidi Murkoff

Polecamy: Czym dla ciebie jest seks?

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?