Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

8 zasad hygge – duńskiego sposobu na szczęście rodzinne [GRAFIKA DO DRUKU]

| aktualizacja: 12.12.2016 | 0

Jeśli dotąd Dania kojarzyła ci się tylko z baśniami Andersena i Legolandem, czas na zmianę optyki. Od jakiegoś czasu głównym towarem eksportowym tego kraju jest hygge. Sposób wychowywania dzieci, dzięki któremu Duńczycy są od 40 lat najszczęśliwszym narodem na świecie! Poznaj ich sposób na dobre życie.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
wycieczka rowerowa dla rodziny

Hygge to niewidzialna energia, która tworzy silne więzi w rodzinie i między przyjaciółmi. Hygge to też poczucie bezpieczeństwa, wewnętrzny spokój, akceptacja i lubienie siebie jako człowieka. To umiejętność zastawiania stresów za drzwiami i życzliwe otwarcie na innych. W domu, gdzie jest hygge, słuchamy, co mówią inni i jesteśmy wysłuchiwani. Nie musisz niczego udawać. Nie musisz zabiegać o akceptację. Masz ją. Oczywiście, wszystko to dotyczy w równej mierze dzieci! 

Zobacz: Posłuszne dziecko to nie zawsze szczęśliwe dziecko

Poznaj duński klucz do rodzinnego szczęścia – 8 zasad hygge, dla łatwiejszego zapamiętania zebranych w słowo RODZIC.  A nuż, widelec, zadziała i w waszym domu?Zobacz też: Hygge – duński sposób na to, by wychować szczęśliwe dziecko [WYWIAD] 
 

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?