Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

A Ty pamiętasz TEN moment? Przeżyła to każda mama

| aktualizacja: 13.10.2016 | 0

Ta chwila zostaje w pamięci każdej mamy. Nieważne, jak wyglądał twój poród – nie da się opisać emocji matki, kiedy pierwszy raz widzi swoje dziecko.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Pierwsze chwile z noworodkiem
fot. Facebook/Kylie Ostle
Czasem na 100 zrobionych zdjęć tylko 1 wywołuje u nas jakiekolwiek emocje. Jedno z takich zdjęć pojawiło się na Facebooku Mum Society.

Kylie Ostle, 36-letnia mama 3 dzieci, opublikowała na profilu MS wyjątkowe zdjęcie. Do zdjęcia dołączony był podpis: "Pamiętajcie o tej chwili! Jako kobiety, jesteśmy naprawdę niesamowite. To zdjęcie zapiera mi dech, musiałam się nim podzielić, bo mogę się założyć, że ty też to pamiętasz". "Ten" moment, o którym pisze Kylie, to chwila, w której pierwszy raz trzymasz swoje nowo narodzone maleństwo. Nieważne, jak rodziłaś i kiedy po raz pierwszy zobaczyłaś maluszka. TEN moment, w którym możesz go dotknąć, przytulić i powąchać, zostanie z tobą na zawsze.
 

Dla wielu mam pierwsze spotkanie z maleństwem wyglądało inaczej, niż tego chciały. Niespodziewana cesarka, brak możliwości kontaktu skóra do skóry, powikłania, szybkie zabranie dziecka przez położoną... Jednak chwila, w której mama odzyskuje swoje dziecko i wie, że już nikt go nie zabierze, to jeden z najpiękniejszych momentów macierzyństwa.
 

Kylie opublikowała to zdjęcie, bo chciała podzielić się emocjami, jakie towarzyszą kobiecie przy porodzie. Takie zdjęcia nie potrzebują retuszu. "Każda kobieta, która to widzi, od razu to rozumie, zna ten moment i to uczucie. Piękno, ból, wyczerpanie – nie ma słów, które mogłyby to wszystko opisać" – mówi Kylie.

Pamiętacie TEN moment?

Czytaj także: Jak powinny wyglądać pierwsze dni z noworodkiem?
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?