Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Debit


kategoria:

Dla uczniów (7-11)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 22 zł
Opis produktu

Agnieszka Frączek, Za płotem z ostów

Podobno płot z ostów istnieje i podobno tam w ogrodzie okolonym ostami swoją książkę pisała Agnieszka Frączek. Książka "Za płotem z ostów" wprowadza czytelnika w świat trochę rzeczywisty, trochę baśniowy – mieszkają w nim wszyscy bohaterowi książki (i gdaczące porzeczki, i skrzydlaty koperek, i kwitnące hipopotamy). Wiersze autorki są pełne zaskakujących skojarzeń, pozwalają na zabawę brzmieniem słów. Autorka tworzy poetyckie obrazy miejsc, roślin i stworzeń – czytelnik odgrywa w nich rolę (nie)dyskretnego obserwatora.  Znakomite ilustracje Elżbiety Wasiuczyńskiej stanowią idealne uzupełnienie poetyckich obrazów.
Agnieszka Frączek - autorka książek dla dzieci, w których popularyzuje wiedzę o współczesnej polszczyźnie. Jest doktorem habilitowanym językoznawstwa, germanistką i leksykografem. Wykłada na Uniwersytecie Warszawskim. Jest laureatką wielu nagród, m.in.: Nagrody Edukacja 2008 oraz wyróżnienia IBBY Duży Dong – Dziecięcy Bestseller Roku. Mieszka w Warszawie z mężem Michałem i córką Weroniką oraz z wyżlicą Lotką i z kotami Zakrętką, Fisią, Asem i Klopsem.
 Elżbieta Wasiuczyńska - zajmuje się grafiką użytkową i ilustracją. W Polsce zilustrowała kilkadziesiąt książek dla dzieci. Ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi prestiżową nagrodę w konkursie PS IBBY Książka Roku 2009 oraz honorowe wyróżnienie w konkursie Pro Bolonia. Współpracowała z "Pentliczkiem", "Świerszczykiem" i "Dzieckiem". Mieszka w Krakowie.

Książka dla dzieci w wieku 6-9 lat.

Tytuł: Za płotem z ostów
Autor: Agnieszka Frączek
Ilustracje: Elżbieta Wasiuczyńska
Wydawnictwo: Debit
Data wydania: Katowice, 2017
Oprawa: twarda 
Format: 190x240
Liczba stron: 48

Gdzie można kupić: strona internetowa Wydawnictwa Debit
Oceny użytkowników produktu 

Agnieszka Frączek, Za płotem z ostów

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?