Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Akcja - wspólne czytanie dzieciom

| aktualizacja: 30.03.2012 | 0

2.04.2012r., godz.10:00-12:00 Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci w restauracji Trafik Jedzenie & Przyjaciele organizowana jest akcja wspólnego czytania dzieciom.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Restauracja Trafik Jedzenie & Przyjaciele
Wydarzenie jest nową inicjatywą pokazującą ciekawe sposoby na spędzanie rodzinnego czasu w towarzystwie książki. Akcja wspólnego czytania ma zachęcać do kontaktu z literaturą od najmłodszych lat.

Podczas spotkania m.in. trójmiejscy aktorzy, ludzie oświaty i znane osoby będą czytać bajki, fragmenty powieści i wierszyki. Bajki przeczytają Justyna Sawicka, założycielka księgarni dla dzieci Bookafka, Florian Staniewski, aktor i reżyser teatralny oraz Iwona Guzowska, posłanka na sejm RP.

Spotkanie zostało zorganizowane z myślą o aktywnych, zainteresowanych rozwojem swoich dzieci rodziców i opiekunów. Wydarzenie ma też być nieszablonową propozycją spędzenia czasu dla dzieci.

Dla dzieci oprócz wspólnego czytania zaplanowano też konkursy z nagrodami, w których do wygrania będą książki, notesy i zakładki ufundowane przez Wydawnictwo Zakamarki. Spotkanie będzie też okazją do wymiany doświadczeń ze specjalistami na co dzień zajmującymi się maluchami, którzy przedstawią rodzicom pomysły na zajmujące, rodzinne spotkania z książką. Zostaną ponadto zaprezentowane nowości wydawnicze, które są godne polecenia.
Spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci jest inicjatywą edukacyjną, które ma rozbudzić u dzieci chęć do systematycznego czytania książek.

Restauracja Trafik Jedzenie & Przyjaciele
Skwer Kościuszki 10
Gdynia
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?