Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

„Ale cyrk” w Pegazie

| aktualizacja: 22.02.2012 | 0

24,25,26.02.2012r., godz.17.00 KINO PEGAZ zaprasza dzieci na film, a 27.02., godz.9.00 seans dla szkół i przedszkoli za 5zł.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Wodzislawskie Centrum Kultury

24, 25, 26 II godz.17.00 „Ale cyrk” – animowany, 78 min.,
od lat 3, Dania

Twórcy przeboju "Disco robaczki" zapraszają na magiczną i kolorową wyprawę do świata cyrku. Akrobaci, atleci, czarodzieje, iluzjoniści. CYRK od zawsze pasjonował psa Ozorka. Sympatyczny czworonóg oddałby ostatnią kość za szansę występu na arenie. Korzystając z pomocy przyjaciela - małego chłopca  Wiktora i jego wesołej koleżanki Kaji - zgłasza się do wielkiego konkursu dla cyrkowców. Jednak, zanim Ozorek udowodni światu, że szczekacze to najlepsi fikacze, musi zmierzyć się z łobuzem, zwanym Żabą, który chce porwać utalentowanego psa i zostać jego treserem. W dodatku dzielna psina zakochuje się po same uszy w uroczej pudliczce. Czy zakochany kundel zdobędzie serce psiej piękności i zostanie gwiazdą cyrku? Twórcy kinowej i muzycznej sensacji 2010 roku – "Disco robaczków", z którymi pełzało i tańczyło w Polsce ponad 600 tysięcy kinomanów (więcej niż w przypadku hollywoodzkich, oscarowych obrazów "Księżniczka i żaba" oraz "Toy Story 3D") oraz współtwórca jednej z najoryginalniejszych animacji familijnych ostatniej dekady – "Gnijąca panna młoda", przedstawiają szaloną komedię "ALE CYRK 3D", opartą na bestsellerze literatury dziecięcej Ole Lunda Kirkegaarda, często porównywanym z przebojową serią książek Sempe i Goscinnego. 

Cena biletu na seans wynosi 10 zł Kasa Wodzisławskiego Centrum Kultury czynna: poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00 oraz na godzinę przed każdym seansem tel. 32 455 48 55

więcej »

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?