Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell

| aktualizacja: 22.01.2010 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
alicja bachleda-curuś, słynne mamy
fot. ONS
Szukają domu w Hollywood! Wiosnę aktorka spędzi jednak w Krakowie, gdzie będzie kręcony jej nowy film.

Kilka miesięcy temu, kiedy Alicja Bachleda-Curuś (26 l.) i Colin Farrell (33 l.) odwiedzili Kraków, prasa pisała, że para zdecydowała się zamieszkać w rodzinnym mieście aktorki i szuka tam odpowiedniego lokum.
Okazało się to nieprawdą. Alicja, Colin oraz ich kilkumiesięczny synek Henry Tadeusz zostaną w Hollywood. Ostatnio oglądali tam luksusowe posiadłości. Największe zainteresowanie wzbudził w nich wart milion dolarów, nieco ponad 700-metrowy dom z trzema sypialniami i dwiema łazienkami oraz basenem i małym ogrodem. Podobno para złożyła już wstępną ofertę kupna tej właśnie posiadłości.

Dla fanów Alicji mamy jednak dobrą wiadomość. Już w kwietniu aktorka zawita na dłużej do Krakowa. To właśnie w tym mieście zostanie nakręcona część zdjęć do jej nowego filmu „The Absinthe Drinkers”. Bachleda-Curuś zagra w nim Artemisię von Rach, XIX-wieczną zdolną malarkę, która nie może się przebić w opanowanej przez mężczyzn paryskiej bohemie. Nie wiadomo jeszcze, czy w czasie pobytu w ojczyźnie aktorce towarzyszyć będzie jej partner.


separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?