Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Angelcare


kategoria:

Elektroniczne nianie


Ocena:
2 oceny

Cena: 300 zł
Opis produktu

Angelcare, Monitor oddechu AC300

Monitor ruchów oddechowych dziecka Angelcareź AC300 to urządzenie do użytku domowego, które wspomaga opiekę nad niemowlęciem. Monitor nie ma kontaktu z dzieckiem, czujniki w postaci płaskich płytek sensorycznych umieszcza się pod materacem łóżeczka, a odbiornik zasilany bateryjnie stawia się obok. Urządzenie to jest niezawodne, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze.
Oceny użytkowników produktu 

Angelcare, Monitor oddechu AC300

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Dorota Bartecka
Dorota Bartecka

2017-08-22 20:26

spokojny sen dla rodziców

Bardzo dobry zakup, choć na początku nie byłam przekonana co do jego skuteczności. Urządzenie pozwala spokojnie spać rodzicom, zwłaszcza przy pierwszym dziecku, bo w razie wypadku włącza się sygnał dźwiękowy i/albo miga lampka. Solidnie wykonane, a i wygląda ładnie. Co prawda u nas alarm nigdy się nie włączył, ale i tak z czystym sumieniem mogę polecić

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Ławska
Karolina Ławska

2015-07-31 23:41

cena spokoju

Kupując monitor oddechu spotkałam się z krytyką rodziny, że jestem przewrażliwiona, jednak uważam to za ważny zakup. Pozwala mi spokojnie przyłożyc głowę do poduszki i złapać te chwilkę snu między jednym a drugim karmieniem. Szczęśliwie nie słyszałam jeszcze dźwięku ostrzeżenia i mam nadzieję go nie usłyszeć :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?