Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Angelcare


kategoria:

Elektroniczne nianie


Ocena:
9 ocen

Cena: 400-500 zł
Opis produktu

Angelcare, Monitor oddechu z nianią elektroniczną AC401

Monitor Angelcare® AC401 to dwa urządzenia w jednym: monitor oddechu i bezprzewodowa niania elektroniczna. Monitor ten przeznaczony jest do użytku domowego. Wspomaga opiekę nad niemowlęciem i dzieckiem. Czujniki oddechu (ruchu) wykorzystywane są najczęściej w pierwszym roku życia, a niania elektroniczna bez ograniczeń czasowych (często nawet kilka lat). Urządzenie to jest niezawodne, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze. W zależności od potrzeby urządzenie może być wykorzystywane tylko do kontroli oddechu śpiącego dziecka lub jako typowa niania elektroniczna (w takim wypadku nie należy podłączać płytek sensorycznych). Po podłączeniu wszystkich elementów urządzenie działa jednocześnie jako monitor oddechu i niania.
Oceny użytkowników produktu 

Angelcare, Monitor oddechu z nianią elektroniczną AC401

 (9)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Karolina Pastuszak
Karolina Pastuszak

2015-09-14 21:22

I tak i nie

Moje wszystkie koleżanki kupowały nianie i monitory Angelcare, więc wybór był dla mnie oczywisty - najlepiej kupić to, co sprawdziło się u znajomych. Niania działa bardzo dobrze, włącza się jak tylko dziecko wyda z siebie jakiś odgłos. Przekaz jest wyraźny, nie ma zakłóceń. Tylko mam zastrzeżenia co do działania monitora. Kilka razy nam się włączył bez powodu i obudził nam dziecko. Później robiłam testy bawiąc się z maluszkiem leżącym w łóżeczku i pomimo, że machał rączkami i nóżkami i tak monitor potrafił się włączyć. Później dowiedziałam się, że u moich znajomych też się tak zdarzało.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna F
Katarzyna F

2015-07-22 10:29

przydatne

Dużą zaletą monitoru oddechu jest jego dwu funkcyjność. Zarówno niania elektryczna i monitor oddechu bardzo dobrze i rozsądne połączenie. Sprawdzi się niejednej mamie i pozwoli na spokojniejszy sen. Niania ma spory zasięg. Cena jak na tej jakości sprzęt wydaje się do zniesienia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Wasilewska
Katarzyna Wasilewska

2015-06-18 09:09

Jeden z genialniejszych produktów na rynku

Dużo osób myli posiadanie niani z brakiem nadzoru nad dzieckiem i opieką nad nim. Dzięki temu urządzeniu jestem spokojna. W pierwszym etapie życia mojego dziecka miałam kilka alertów bezdechowych. Jeden z nich okazał się wymagający obudzenia dziecka. Dzięki Bogu, że to kupiła i jest z nami. Nie wyobrażam sobie życia bez Angela. Produkt dużo zniósł bo zabieramy go na każdą wyprawę i wyjazd. Używam go zarówno w łóżeczku turystycznym, jak i klasycznym. Jedyny feler to zbyt wąska płytka tj. dziecko przytulając się do krawędzi łóżeczka schodzi z maty i niestety znika z czujki i włącza się alert. Zdaża się to niezmiernie rzadko ale jednak. Plusem są 2 płytki - w końcu dziecko wędruje po łóżeczku i w znacznej mierze zawsze powinno znaleźć się w zasięgu jednej z nich.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-29 13:57

rewelacja

Bardzo fajna rzecz! Wyłapuje nawet najmniejszy szelest. Jestem w kuchni i słyszę czy dziecko płacze, się porusza, obudziło się. Jest naprawdę rewelacyjne. Wychodzę na podwórko i już nie muszę się o nic martwić! Polecam wszystkim mamom!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-07 13:22

super

koleżanka, świeżo upieczona mama posiada ten monitor oddechu i bardzo go chwali. jest estetyczny, prosty w obsłudze i daje tak potrzebne mamie poczucie bezpieczeństwa. to droga rzecz, ale chyba warto w nia zainwestowac...

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Olaszek
Joanna Olaszek

2014-11-20 13:35

Rewelacja

Był to jeden z produktów na mojej liście prezentów do do dziecka. Dzisiaj wpisałabym go na pierwszym miejscu! Mój bobas os urodzenia spał w swoim pokoiku i dzięki tej niani spałam w nocy spokojnie. Niania jest bardzo czujna, ma duży zasięg, ładnie wygląda. Zamontowana lampka co prawda nie nadaje się na oświetlenie noce w pokoiku dziecięcym, ale nadaje fajny klimat :)
Nie wyobrażam sobie życia bez tej niani!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2014-11-05 10:38

Bardzo dobry produkt

Nianię Angelcare dostaliśmy od znajomych. Jest to bardzo dobry produkt, solidnie wykonany. Niania ma duży zasięg, który trudno jest zakłócić. Przyznam szczerze, że nie używaliśmy maty oddechu. Niania ma bardzo przydatną lampkę. Niestety z uwagi na dużo funkcji trochę trudno jest ją poustawiać.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Nowakowska
Joanna Nowakowska

2014-09-27 13:34

Niezbędny w każdym domu, w którym mieszka noworodek!

Według mnie monitor oddechu Angel Care AC 401 jest absolutnym Must-have każdej młodej mamy paranoiczki. Jest to opcja z jedną płytką wykrywającą ruch i oddech dzidziusia. Wyszłam z założenia, że skoro mam tylko jedno dziecko nie ma sensu dopłacać około 100 zł tylko po to, żeby pod materacem leżały 2 płytki sensoryczne i zrobiłam słusznie, ponieważ urządzenie mogłoby nie wyłapywać ruchów dziecka na drugiej płytce powodując tylko stres i niepotrzebne nerwy.

Plusy urządzenia:

- niska cena ( około 400 zł)

- Angel Care jest, ponad monitorem oddechu zaopatrzony w elektroniczną nianię, więc oszczędzamy miejsce i pieniądze

- urządzenie naprawdę działa, więc pozwala na spokojny sen

- informuje o braku oddechu, lub ruchów dziecka już po 20 sek.

- nadajnik jest zaopatrzony w praktyczną lampkę nocną

- czujnik temperatury, można ustawić minimalną i maksymalną temperaturę i jeżeli te wartości zostaną przekroczone, urządzenie nas o tym poinformuje

- bardzo duży zasięg, nawet poza domem odbiornik „widzi” nadajnik nawet do około 150m

- ma miły i estetyczny wygląd

Gdzie są plusy, są i minusy…

A zatem:

-każdorazowo wyciągając dziecko z łóżeczka należy pamiętać o tym, aby wyłączyć urządzenie ( w przeciwnym wypadku mamy okazję obudzić wszystkich domowników i okolicznych sąsiadów)

- nie wiem czy to minus czy moje nieogarnięcie przedmiotu, natomiast ja jeszcze nie odkryłam jak korzystać z Angel Care tylko jako niani, bez opcji monitora oddechu. Ale tak jak pisałam, może to tylko mój brak zrozumienia instrukcji obsługi, a już zdawały się takie przypadki :)

Ogólnie tych plusów jest znacznie więcej, więc ja ze swojej strony polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iza Szulwic
Iza Szulwic

2014-09-06 21:39

Fenomenalna

Nie wyobrażam sobie życia bez tej niani, dzięki niej jestem spokojna że moje dziecko oddycha i spokojnie śpi i nic złego sie nie dzieje, ba bardzo duzy zasięg jest bardzo łatwa w obsłudze niania ma wmontowana lampke nocną , jest tak delikatna ze pokazuje kazdy dzwiej dziecka, polecam jest rewelacyjna kazdy powinien ją mieć

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?