Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Angielski w Tamice

| aktualizacja: 07.10.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
logo
fot. tamika.pl
8.10.2011r., godz.12 Tamika zaprasza bezpłatną i otwartą lekcję pokazową języka angielskiego dla dzieci metodą Helen Doron.
Zapraszamy wszystkie małe dzieci. Sprawdźcie sami jak wasze dziecko może się szybko uczyć obcego języka.

UWAGA: obowiązują zapisy na lekcję!!! Lekcja jest darmowa.

Na czym polega ta metoda?

Od urodzenia dzieci słyszą brzmienie i melodię języka ojczystego, stopniowo poznając znaczenie poszczególnych słów. Dzieci, które uczą się angielskiego metodą Helen Doron, mają kontakt z angielskim 14 razy w tygodniu i jedno spotkanie w tygodniu pod kierunkiem wyszkolonego nauczyciela, dzieci otrzymują specjalnie opracowane płyty CD, zapewniające im tak ważny, codzienny kontakt z tym językiem. Osłuchiwanie się z nim, połączone z systemem pochwał za każdą próbę powiedzenia czegoś, czy wykazanie zrozumienia wydanego polecenia, powoduje, że dzieci opanowują język do dziesięciu razy szybciej niż na innych kursach. Dziecko czuje satysfakcję z
dokonywanych postępów. Niemowlęta i dzieci w wieku przedszkolnym uczą się u nas jedynie języka mówionego, a dzieci starsze stawiają także pierwsze kroki w pisaniu i czytaniu w języku angielskim. Metoda to przyswajanie języka w sposób naturalny podczas zabawy, pozytywnie nastawia dzieci do nauki, co znacznie ułatwia proces poznawania języka.

Tamika
Ul. Wolska 44
tel: 0 535 644 990

więcej »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?