Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Zielona Sowa


kategoria:

Dla uczniów (7-11)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 14,99 zł
Opis produktu

Aniela Cholewińska-Szkolik, Nowy dom zajączków

Kolejny tom serii "Przyjaciele zwierząt" to "Nowy dom zajączków". Autorką książki jest Aniela Cholewińska-Szkolik. Tym razem jest to historia o Helenie, przyjaciółce rodziny Sosnowskich, która prowadzi azyl dla zwierząt. Pewnego dnia do azylu trafiają dwa małe zajączki, które same na pewno nie przetrwałyby w lesie. Ostatecznie maluchy trafiają do rodziny Sosnowskich. Ale na jak długo? Jakby problemów było mało, pani Helena nie dostaje dotacji na prowadzenie azylu. Co teraz stanie się z rannym lisem, sową, sarenkami i innymi zwierzętami, które mieszkały w azylu?
Seria "Przyjaciele zwierząt" powstała z myślą o młodych miłośnikach książek, zwierząt i polskiej przyrody. Poszczególne tomy będą przybliżać wybrane gatunki, które żyją w Polsce.
Każdy z tytułów ma opiekę merytoryczną specjalisty od danego gatunku, by pokazać dzieciom prawdziwe życie zwierząt, ich zwyczaje i czyhające na nie zagrożenia. Na końcu każdej książki znajduje się kompendium przystępnie podanej ogromnej porcji wiedzy i ciekawostek o zwierzęciu, które było bohaterem danego tomu.
Autorką serii jest Aniela Cholewińska-Szkolik. Pisze ona w ciepły i przystępny dla dzieci sposób. Jej historie wzruszają, uczą i niosą pozytywne przesłanie.

Tytuł: Nowy dom zajączków
Autor: Aniela Cholewińska-Szkolik
Ilustracje: Aneta Kryszak
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Liczba stron: 160
Format 128x198 mm

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa zielonasowa.pl
Oceny użytkowników produktu 

Aniela Cholewińska-Szkolik, Nowy dom zajączków

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?