Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Media Rodzina


kategoria:

Dla maluchów (0-3)


Autor: Anita Głowińska
Ocena:
6 ocen

Cena: 4,49 zł
Opis produktu

Anita Głowińska, Kicia Kocia gotuje

Książka dla dzieci "Kicia Kocia gotuje" Anity Głowińskiej opowiada o tym, że Kicia Kocia nigdy się nie nudzi z babcią . Dzisiaj zajmują się prawdziwym kucharzeniem! Pieką, gotują...
"Kicia Kocia" to seria książeczek stworzona z myślą o najmłodszych. Opowiada o rezolutnej kotce i jej przyjaciołach. Wspólnie z Kicią Kocią dziecko odkrywa świat i uczy się, jak poruszać się w codziennym życiu.

Tytuł: Kicia Kocia gotuje
Autor: Anita Głowińska
Ilustracje: Anita Głowińska
Przedział wiekowy: 0+
Format: 192 x 192 mm
Objętość: 24 stron
Oprawa: miękka

Gdzie można kupić: sklep internetowy mediarodzina.pl
Oceny użytkowników produktu 

Anita Głowińska, Kicia Kocia gotuje

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Służalska
Klaudia Służalska

2017-10-31 11:14

Polecam:)

Uważam, że seria książeczek o Kici jest bardzo fajna. Każda część opowiada o innym wydarzeniu, które jest pouczające dla dziecka i praktycznie pokazuje co może je spotkać. Ilustracje są bardzo ładne. Cena jest bardzo atrakcyjna a kotek wzbudza sympatię. Dziecko chętnie sięga po tą książeczkę. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-24 06:39

Super seria

Na seria książeczek dla najmłodszych która pokazuje jak można zorganizować sobie czas. Okazuje naszym Moniuszko Co można robić w wolnych chwilach i jak być pomocnym dla swoich rodziców. Świetny sposób na nudę w deszczowe dni a także na zachęcenie dziecka do pomagania mamie bądź tacie lub babci

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 19:48

Gotujemy razem z kicią

Kolejna ciekawa książka. Wprowadzająca malucha w świat czynności które się wykonuje kuchni. Wspólne gotowanie z babcia pewnie wiele dzieci przeżyło. Piękne ilustracje i łatwy tekst zachęcają malca do czytania. Dziecko świetnie spędza czas na czytaniu. Poznaje nowe słowa i uczy się nowych codziennych czynności.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 15:16

znakomita książeczka

Książeczka jest świetna, o dobrych wymiarach dzięki temu mala chętnie ją ogląda i czyta wraz z dorosłym. Świetna i bardzo żywa kolorystyka, która przykuwa uwagę dziecka. Ciekawa i atrakcyjna historyjka, bardzo prosto napisana co jest rewelacyjne dla dziecka. Dobrze sie ją czyta. Ilustracje przejrzyste i ciekawe dla dziecka. Cała ogólna oprawa jest solidna. Warto posiadać gdyż cała seria jest znakomita. Nasza biblioteczka powoli poszerza się o kolejne nowości literackie , bardzo cenimy sobie wyrabianie u dzieci zamiłowanie do literatury i czytelnictwa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-12 13:34

Wspólne gotowanie

Super książeczki należące do serii Kicia Kocia uwielbiane przez dzieci, historie miłej kotki i jej przyjaciół zaciekawiają dzieci, które chętnie słuchają a później same sięgają po tą lekturę. Wyraziste kształty rysunków pomagają poznawać nowe przedmioty i je nazywać. Książeczka o gotowaniu uczy dziecko codziennych czynności i pomocy w domu również przez zabawę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-24 15:06

Kicia Kocia gotuje

Tym razem przenosimy się do domu Babci Kici Koci.
I jak to u Babci mamy okazję do wspólnego gotowania, pieczenia i wyjadania smakołyków.
Myślę, że każde dziecko polubi tą historię. Zawsze dobrze się kojarzy, a chyba każdy i duży, i mały lubi sobie podjadać. Książeczka wzbudza apetyt zarówno na jedzenie, jak i na wspólne gotowanie.
Dzięki niej można również wytłumaczyć, że garnek jest gorący i można się oparzyć.
Po raz kolejny porusza ciekawy temat.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?