Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Media Rodzina


kategoria:

Dla maluchów (0-3)


Autor: Anita Głowińska
Ocena:
5 ocen

Cena: 4,49 zł
Opis produktu

Anita Głowińska, Kicia Kocia jest chora

Książka "Kicia Kocia jest chora" Anity Głowińskiej opowiada historię Kici Koci, która pewnego dnia wstała bardzo smutna. Wszystko ja bolało, nic jej nie cieszyło. Czy poradzi sobie z chorobą?
Kicia Kocia to seria książeczek stworzona z myślą o najmłodszych: 2-4-latkach. Opowiada o rezolutnej kotce i jej przyjaciołach. Wspólnie z Kicią Kocią dziecko odkrywa świat i uczy się, jak poruszać się w codziennym życiu.

Tytuł: Kicia Kocia jest chora
Autor: Anita Głowińska
Ilustracje: Anita Głowińska
Przedział wiekowy: 0+
Format: 192 x 192 mm
Objętość: 24 stron
Oprawa: miękka

Gdzie można kupić: sklep internetowy mediarodzina.pl
Oceny użytkowników produktu 

Anita Głowińska, Kicia Kocia jest chora

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
ewka92

2017-04-24 19:21

Świetna książka

Moja córka uwielbia wszystkie książki z tej serii. Są pouczające i maluch dowiaduje się z nich praktycznych rzeczy. Podobnie jak ta o kici koci która jest chora. Dodatkowo książka jest wykonana z solidnych kartek. Fajne i kolorowe ilustracje zachęcają malca do wspólnego czytania.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-23 09:34

Polecam !!!

Moja córeczka bardzo lubi jak jej czytam o chorej kotce, często przynosi mi tą bajeczkę i pokazuje, że mam jej przeczytać, widać, że podoba jej się ta książka, bo słucha z zaciekawieniem. Książka napisana bardzo zrozumiane, prostym językiem, tak, że dzieciom prosto ją zrozumieć. Obrazki kolorowe, przejrzyste, dzieci uczą się poznawać nowe przedmioty.
Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 15:21

śliczna ksiązeczka

Bohaterka książeczki jest przyjazna dla dziecka. .Książeczka jest świetna, o dobrych wymiarach dzięki temu mala chętnie ją ogląda i czyta wraz z dorosłym. Świetna i bardzo żywa kolorystyka, która przykuwa uwagę dziecka. Ciekawa i atrakcyjna historyjka, bardzo prosto napisana co jest rewelacyjne dla dziecka. Dobrze sie ją czyta. Ilustracje przejrzyste i ciekawe dla dziecka. Cała ogólna oprawa jest solidna. Warto posiadać gdyż cała seria jest znakomita. Nasza biblioteczka powoli poszerza się o kolejne nowości literackie , bardzo cenimy sobie wyrabianie u dzieci zamiłowanie do literatury i czytelnictwa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-12 13:29

Polecam

Super książeczki należące do serii Kicia Kocia uwielbiane przez dzieci, historie miłej kotki i jej przyjaciół zaciekawiają dzieci, które chętnie słuchają a później same sięgają po tą lekturę. Wyraziste kształty rysunków pomagają poznawać nowe przedmioty i je nazywać. Książeczka o chorej Kici Koci to współczesny odpowiednik o chorym kotku, miła lektura dla dzieci które akurat zdrowieją pod kołderką.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-24 15:04

Kicia Kocia jest chora

Jak każda książka o Kici Koci i ta jest świetna.

Każda książka z tej serii porusza ciekawy temat. Tym razem jest to choroba i często nielubiany pan doktor, do którego dzieci boją się chodzić.
Za pomocą tej książeczki możemy oswoić dziecko z lekarzem i chorobą, a także wytłumaczyć kilka nowych tematów.

Kicia Kocia za każdym razem zaskakuje mnie swoją niezawodnością.
Serdecznie polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?