Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Media Rodzina


kategoria:

Dla maluchów (0-3)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 6 zł
Opis produktu

Anita Głowińska, Kicia Kocia na rowerze

Książka "Kicia Kocica na rowerze" Anity Głowińskiej to kolejny tom serii o przygodach sympatycznej kotki i jej przyjaciół. Tym razem mama i tata kupili Kici Koci prawdziwy rower. Teraz Kicia Kocia musi nauczyć się na nim jeździć! Nie jest łatwo, ale rodzice służą pomocą, a Kicia Kocia się nie poddaje. Jak zakończy się wspólna nauka?

Tytuł: Kicia Kocia na rowerze
Autor: Anita Głowińska
Ilustracje: Anita Głowińska
Przedział wiekowy: 0+
Format: 192 x 192 mm
Objętość: 24 stron
Termin wydania: 2017
Oprawa: miękka

Gdzie można kupić: sklep internetowy mediarodzina.pl
Oceny użytkowników produktu 

Anita Głowińska, Kicia Kocia na rowerze

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 21:32

Kicia kocia

Fajna książka o nauce jeżdżenia na rowerze. Dziecko uczy się że zawsze z pomocą rodziców da radę i wszystkiego się nauczy. Solidna oprawa i kartki dostosowane do malucha sprawiają że książka się nie niszczy. Dodatkowo kolorowe i żywe ilustracje zachęcają malca do czytania. Tekst jest łatwy i zrozumiały dla malucha. Maluch dużo z niego się uczy. Z tą serią maluch nigdy się nie nudzi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 15:25

cudna publikacja

Warto posiadać wsród swoich zbiorów literackich.Książeczka jest świetna, o dobrych wymiarach dzięki temu mala chętnie ją ogląda i czyta wraz z dorosłym. Świetna i bardzo żywa kolorystyka, która przykuwa uwagę dziecka. Ciekawa i atrakcyjna historyjka, bardzo prosto napisana co jest rewelacyjne dla dziecka. Dobrze sie ją czyta. Ilustracje przejrzyste i ciekawe dla dziecka. Cała ogólna oprawa jest solidna. Warto posiadać gdyż cała seria jest znakomita. Nasza biblioteczka powoli poszerza się o kolejne nowości literackie , bardzo cenimy sobie wyrabianie u dzieci zamiłowanie do literatury i czytelnictwa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-12 13:05

Seria godna polecenia

Książeczki należące do serii Kicia Kocia są super i są uwielbiane przez dzieci, historie miłej kotki i jej przyjaciół zaciekawiają dzieci, które chętnie słuchają a później same sięgają po tą lekturę. Wyraziste kształty rysunków pomagają poznawać nowe przedmioty i je nazywać. Książeczka na rowerze wdzięcznie pomaga dziecku zapoznać sie z nauką jazdy na rowerze.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?