Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Media Rodzina


kategoria:

Dla maluchów (0-3)


Autor: Anita Głowińska
Ocena:
5 ocen

Cena: 4,49 zł
Opis produktu

Anita Głowińska, Kicia Kocia nie może zasnąć

Książka "Kicia Kocia na placu zabaw" Anity Głowińskiej to historia  sympatycznej, małej kotki i jej rodziców. Po mile spędzonym dniu przychodzi czas spania. Kicia Kocia myje zęby i przebiera się w piżamkę. Ale gdy leży już w łóżeczku, nie może zasnąć. Boi się ciemnego pokoju. Razem z mamą sprawdzą, czy aby na pewno w domu nie czai się jakiś potwór.
Seria Kicia Kocia została stworzona z myślą o 2-4 latkach. 

Tytuł: Kicia Kocia nie może zasnąć
Autor: Anita Głowińska
Ilustracje: Anita Głowińska
Przedział wiekowy: 0+
Format: 192 x 192 mm
Objętość: 24 stron
Termin wydania: 2015
Oprawa: miękka

Gdzie można kupić: sklep internetowy mediarodzina.pl
Oceny użytkowników produktu 

Anita Głowińska, Kicia Kocia nie może zasnąć

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Służalska
Klaudia Służalska

2017-10-31 11:15

Polecam:)

Uważam, że seria książeczek o Kici jest bardzo fajna. Każda część opowiada o innym wydarzeniu, które jest pouczające dla dziecka i praktycznie pokazuje co może je spotkać. Ilustracje są bardzo ładne. Cena jest bardzo atrakcyjna a kotek wzbudza sympatię. Dziecko chętnie sięga po tą książeczkę. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 19:28

Super książki

Książki o kici uwielbiają chyba wszystkie maluchy. Mają piękne żywe ilustracje i opis który jest zrozumiały dla dzieci. W tej opowieści książeczka opowiada o prostych czynnościach jakie robi się przed spaniem. Dodatkowo maluch dowiaduje się że żadnych potworów nie ma. Bardzo fajna i wciągająca książeczka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 15:18

śliczna książeczka

Książeczka "Kicia Kocia nie może zasnąć" jest świetna, o dobrych wymiarach dzięki temu mala chętnie ją ogląda i czyta wraz z dorosłym. Świetna i bardzo żywa kolorystyka, która przykuwa uwagę dziecka. Ciekawa i atrakcyjna historyjka, bardzo prosto napisana co jest rewelacyjne dla dziecka. Dobrze sie ją czyta. Ilustracje przejrzyste i ciekawe dla dziecka. Cała ogólna oprawa jest solidna. Warto posiadać gdyż cała seria jest znakomita. Nasza biblioteczka powoli poszerza się o kolejne nowości literackie , bardzo cenimy sobie wyrabianie u dzieci zamiłowanie do literatury i czytelnictwa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-12 13:28

Świetna seria

Super książeczki należące do serii Kicia Kocia uwielbiane przez dzieci, historie miłej kotki i jej przyjaciół zaciekawiają dzieci, które chętnie słuchają a później same sięgają po tą lekturę. Wyraziste kształty rysunków pomagają poznawać nowe przedmioty i je nazywać. Książeczka nie moze zasnąć fajnie opisuje wieczór i schemat kładzenia sie dzieci spać.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-24 15:13

Kicia Kocia nie może zasnąć

I kolejna świetna książka z serii o Kici Koci. Chyba każdy rodzic boryka się z trudem usypiania swojej pociechy. Czasem jest lepiej, czasem gorzej. A i dziecko z różnych powodów nie potrafi spać. I właśnie o tym jest ta książeczka.
Dzięki niej dziecko może się przekonać, że czasem każdy ma problem z zasypianiem i nie jest to nic złego.

Kicia Kocia jest świetną serią o sympatycznej kotce. Każda książeczka przedstawia inny temat i jak do tej pory każda, którą miałam okazję czytać dziecku była ciekawa.

Dla rodziców plusem jest cena. Dla dzieci obrazki i historie w niej przedstawiane.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?