Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Media Rodzina


kategoria:

Dla maluchów (0-3)


Autor: Anita Głowińska
Ocena:
2 oceny

Cena: 5,79 zł
Opis produktu

Anita Głowińska, Kicia Kocia w Afryce

Książka "Kicia Kocia w Afryce. Kolorowanka" Anity Głowińskiej to książka nie tylko do czytania, ale również do kolorowania. Razem z Kicią Kocią dziecko podróżuje po sawannie i poznaje zwierzęta, takie  jak gepard, żyrafa, słoń, zebry. Książka jest polecane miłośnikom serii "Kicia Kocia", ale nie tylko - także tym, którzy nie znają jeszcze rezolutnej kotki, ale mają szansę ją polubić.

Gdzie można kupić: sklep internetowy mediarodzina.pl
Oceny użytkowników produktu 

Anita Głowińska, Kicia Kocia w Afryce

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 22:31

Z kicią kocią nie ma czssu na nudę

Książka wprowadza dziecko w świat pustyni. Maluch poznaje egzotyczne zwierzęta. Uczy się ich nazwa. Książka świetnie wpływa na rozwój dziecka, pobudza wyobraźnię. Wykonana jest z solidnego materiału. Żywe kolory zachęcają do oglądania. Fajna do czytania zarówno w dzień jak i przed snem. Z nią dziecko będzie mieć kolorowe sny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 15:44

Kicia Kocia w Afryce

Świetna i bardzo żywa kolorystyka, która przykuwa uwagę dziecka. Książeczka jest świetna, o dobrych wymiarach dzięki temu mala chętnie ją ogląda i czyta wraz z dorosłym. Ciekawa i atrakcyjna historyjka, bardzo prosto napisana co jest rewelacyjne dla dziecka. Dobrze sie ją czyta. Ilustracje przejrzyste i ciekawe dla dziecka.
Cała ogólna oprawa jest solidna. Warto posiadać gdyż cała seria jest znakomita. Nasza biblioteczka powoli poszerza się o kolejne nowości literackie , bardzo cenimy sobie wyrabianie u dzieci zamiłowanie do literatury i czytelnictwa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?