Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Media Rodzina


kategoria:

Dla maluchów (0-3)


Autor: Anita Głowińska
Ocena:
2 oceny

Cena: 5,79 zł
Opis produktu

Anita Głowińska, Kicia Kocia w lesie

"Kicia Kocia w lesie. Kolorowanka" Anity Głowińskiej to nie tylko książka do czytania, ale również do kolorowanka, szkicowania i notowania. Kolejne znakomite narzędzie do zabawy dla małych fanów Kici Koci. Tym razem wraz z rezolutną kotką mały czytelnik poznaje zwierzęta polskich puszcz i lasów. Dziecko może książkę czytać i oglądać, ale i współtworzyć. Może dopisać zdanie od siebie lub dorysować na ilustracji, co tylko zapragnie. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy mediarodzina.pl
Oceny użytkowników produktu 

Anita Głowińska, Kicia Kocia w lesie

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 22:55

Świetna

Z kicią kocią maluch poznaje zwierzęta żyjące w lesie. Czytanie sprawia dziecku wiele radości. Wpływa na rozwój wyobraźni. Dziecko się przy tym świetnie bawi a do tego uczy. Żywe i piękne ilustracje zachęcają dziecko do wspólnego czytania. Książeczka fajna do czytania w dzień jak i na dobranoc.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 15:46

gorąco polecam

Ilustracje przejrzyste i ciekawe dla dziecka.
Cała ogólna oprawa jest solidna. Świetna i bardzo żywa kolorystyka, która przykuwa uwagę dziecka. Książeczka jest świetna, o dobrych wymiarach dzięki temu mala chętnie ją ogląda i czyta wraz z dorosłym. Ciekawa i atrakcyjna historyjka, bardzo prosto napisana co jest rewelacyjne dla dziecka. Dobrze sie ją czyta.Warto posiadać gdyż cała seria jest znakomita. Nasza biblioteczka powoli poszerza się o kolejne nowości literackie , bardzo cenimy sobie wyrabianie u dzieci zamiłowanie do literatury i czytelnictwa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?