Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Media Rodzina


kategoria:

Dla maluchów (0-3)


Autor: Anita Głowińska
Ocena:
5 ocen

Cena: 4,49 zł
Opis produktu

Anita Głowińska, Kicia Kocia zakłada zespół muzyczny

Książka "Kicia Kocia zakłada zespół muzyczny" Anity Głowińskiej opisuje sympatyczną Kicię Kocię, która bardzo lubi śpiewać. Śpiewa przy myciu zębów, na huśtawce, gdy idzie do przedszkola, a nawet kiedy kładzie się spać. Pewnego razu na spacerze zobaczyła orkiestrę dętą i zapragnęła założyć zespół muzyczny - oczywiście razem ze swoimi przyjaciółmi, Packiem, Juliankiem i Adelką. Wszyscy prędko nauczyli się grać, przy okazji poznając wiele instrumentów muzycznych. Na koniec odbył się wspaniały koncert. Serię polecamy małym czytelnikom począwszy od 2. roku życia. 

Tytuł: Kicia Kocia zakłada zespół muzyczny
Autor: Anita Głowińska
Ilustracje: Anita Głowińska
Przedział wiekowy: 0+
Format: 192 x 192 mm
Objętość: 24 stron
Oprawa: miękka

Gdzie można kupić: sklep internetowy mediarodzina.pl
Oceny użytkowników produktu 

Anita Głowińska, Kicia Kocia zakłada zespół muzyczny

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Służalska
Klaudia Służalska

2017-10-31 11:15

Polecam:)

Uważam, że seria książeczek o Kici jest bardzo fajna. Każda część opowiada o innym wydarzeniu, które jest pouczające dla dziecka i praktycznie pokazuje co może je spotkać. Ilustracje są bardzo ładne. Cena jest bardzo atrakcyjna a kotek wzbudza sympatię. Dziecko chętnie sięga po tą książeczkę. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 19:45

Super

Piękne żywe kolory zachęcają malca do czytania. Tekst jest prosty i zrozumiały. Maluch poznaje nowe instrumenty. Kicia wprowadza malucha w świat muzyki i pokazuje jak może bawić się instrumentami. Świetna i pouczająca seria książek. Godna polecenia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 15:20

świetna

Polecam serdecznie.Książeczka jest świetna, o dobrych wymiarach dzięki temu mala chętnie ją ogląda i czyta wraz z dorosłym. Świetna i bardzo żywa kolorystyka, która przykuwa uwagę dziecka. Ciekawa i atrakcyjna historyjka, bardzo prosto napisana co jest rewelacyjne dla dziecka. Dobrze sie ją czyta. Ilustracje przejrzyste i ciekawe dla dziecka. Cała ogólna oprawa jest solidna. Warto posiadać gdyż cała seria jest znakomita. Nasza biblioteczka powoli poszerza się o kolejne nowości literackie , bardzo cenimy sobie wyrabianie u dzieci zamiłowanie do literatury i czytelnictwa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-12 13:14

Interesuje

Super książeczki należące do serii Kicia Kocia uwielbiane przez dzieci, historie miłej kotki i jej przyjaciół zaciekawiają dzieci, które chętnie słuchają a później same sięgają po tą lekturę. Wyraziste kształty rysunków pomagają poznawać nowe przedmioty i je nazywać. Książeczka o zespole muzycznym potrafi zainteresować dziecko instrumentami i muzyką.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-24 14:47

Kicia Kocia zakłada zespół muzyczny

Słuchu i talentu muzycznego niestety nie posiadam. Grać potrafię jedynie na cymbałkach. I to niestety nie najlepiej :)
Trudno się dziwić, że nie potrafiłam przekazać mojemu dziecku miłości do muzyki.
Z pomocą przyszła nam niezawodna Kicia Kocia.
Posiadamy bębenek, cymbałki i organki w domu. Odkąd czytam mojej córci "Kicia Kocia zakłada zespół muzyczny" - w końcu moje dziecko zainteresowało się instrumentami.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?