Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Media Rodzina


kategoria:

Dla maluchów (0-3)


Autor: Anita Głowińska
Ocena:
6 ocen

Cena: 4,49 zł
Opis produktu

Anita Głowińska, Kicia Kocia. Zima

Książka "Kicia Kocia. Zima" Anity Głowińskiej to historia o tym, jak Kicia Kocia i jej przyjaciele wybierają się na sanki. Nie boją się zimna, wiatru i śniegu po kolana! Wspólnie się bawią – wdrapują się na górkę, zjeżdżają, grają w hokeja na lodzie, lepią bałwana i rzucają się śnieżkami. Książka z pewnością zachwyci małych czytelników, którzy wraz kotką i innymi bohaterami przyjemnie spędzą zimowy czas.

Tytuł: Kicia Kocia. Zima
Autor: Anita Głowińska
Ilustracje: Anita Głowińska
Przedział wiekowy: 0+
Format: 192 x 192 mm
Objętość: 24 stron
Oprawa: miękka

Gdzie można kupić: sklep internetowy mediarodzina.pl
Oceny użytkowników produktu 

Anita Głowińska, Kicia Kocia. Zima

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Służalska
Klaudia Służalska

2017-10-31 11:14

Polecam:)

Uważam, że seria książeczek o Kici jest bardzo fajna. Każda część opowiada o innym wydarzeniu, które jest pouczające dla dziecka i praktycznie pokazuje co może je spotkać. Ilustracje są bardzo ładne. Cena jest bardzo atrakcyjna a kotek wzbudza sympatię. Dziecko chętnie sięga po tą książeczkę. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-24 12:33

Polecam

Bardzo interesująca książka z dużymi i ciekawymi ilustracjami dla dziecka przez to dziecko jest zaciekawione. Świetne zabawy opisane w książce dziecko później może wykorzystać na aktywne spędzanie czasu zimą na dworze. Polecam i dużo czytajmy dzieciom

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 19:24

Super

Fajna książka napisana prostym zrozumiałym językiem dla najmłodszych. Kolorowe ilustracje zachęcają dziecko do wspólnego czytania. Książka jest wykonana solidnie. Dostosowana jest do najmłodszych. Opowieść o zimie przybliża malucha do zabaw na śniegu. Dziecko uczy się nowych słow.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 15:19

polecam

Książeczka jest świetna, o dobrych wymiarach dzięki temu mala chętnie ją ogląda i czyta wraz z dorosłym. Świetna i bardzo żywa kolorystyka, która przykuwa uwagę dziecka. Ciekawa i atrakcyjna historyjka, bardzo prosto napisana co jest rewelacyjne dla dziecka. Dobrze sie ją czyta. Ilustracje przejrzyste i ciekawe dla dziecka. Cała ogólna oprawa jest solidna. Warto posiadać gdyż cała seria jest znakomita. Nasza biblioteczka powoli poszerza się o kolejne nowości literackie , bardzo cenimy sobie wyrabianie u dzieci zamiłowanie do literatury i czytelnictwa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-12 13:33

Seria do polecenia

Super książeczki należące do serii Kicia Kocia uwielbiane przez dzieci, historie miłej kotki i jej przyjaciół zaciekawiają dzieci, które chętnie słuchają a później same sięgają po tą lekturę. Wyraziste kształty rysunków pomagają poznawać nowe przedmioty i je nazywać. Książeczka o zimie fajnie wzbogaca radość z zimy zwłaszcza w długie zimowe wieczory.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-24 14:44

Kicia Kocia. Zima

Pierwsza książeczka z serii o Kici Koci, która pojawiła się w naszym księgozbiorze.
Przed Świętami Bożego Narodzenia poszukiwałam książeczek zimowych, świątecznych i skuszona dobrymi ocenami serii - zakupiłam.
Od tego momentu stety/ niestety musiałam czytać kilka razy dziennie.
Szczęście ogromne, ponieważ cena jest cudowna i szybko dokupilismy kolejne, aby rodzice nie zwariowali ciągle czytając tę samą pozycję.
Powyższy tytuł pozwolił nam przypomnieć sobie o zimowych zabawach, które dzieci uwielbiają. Poza sankami i bałwanem nauczyliśmy naszą dwulatkę robić orzełki na śniegu i lepić śnieżki.
Fantastyczna zabawa i fantastyczna książeczka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?