Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

FisherPrice


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: czekladka24
Ocena:
4 oceny

Cena: 17 zł
Opis produktu

Anna Wiśniewska, Liczby (książka dla dzieci)

"Liczby" to rewelacyjna książeczka dla dziecka od Fisher-Price. Składa się ona z 12 stron. Kartki są sztywne, dzięki czemu trwałe i dziecko ich nie zniszczy. Książeczka jest bogato ilustrowana, kolory są żywe i wyraziste. Dzięki tej książeczce dziecko uczy się liczyć, zaznajamia się z zapisem graficznym cyfr od 1 do 9, a także z zapisem w formie wyrazu. Poprzez taką wizualizację każdego z zapisu dziecko wzrokowo zapamiętuje i przyswaja.
Przy każdej z cyfr jest odpowiednia ilość elementów, które dziecko może policzyć. Elementy są dobrane według kategorii ( np. piłki, instrumenty muzyczne, czy też owoce). Obrazki są duże i bardzo wyraźne. Dodatkową atrakcją tej książeczki są zwierzęta przedstawione na każdej stronie w postaci jednoelementowego puzzla. To umożliwia dziecku dopasowanie poszczególnego zwierzęcia wg. kształtu do odpowiedniego otworu. Dodatkowa pomocą jest fakt iż odpowiednim polu gdzie dane zwierze winno być umiejscowione jest przedstawiony taki sam obrazek jak na puzzlu, to bardzo ułatwia dziecku zadanie. Dzięki bogatej kolorystyce, dziecko poznaje także różne kolory.

Tytuł książki: Liczby
Autor: Anna Wiśniewska
Wydawnictwo: Olesiejuk
Liczba strony: 12
Format: 18,5x20 cm 
ISBN: 978-83-274-2796-0
Rok wydania: 2015
Oprawa: twarda

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa ksiegarniaolesiejuk.pl
Oceny użytkowników produktu 

Anna Wiśniewska, Liczby (książka dla dzieci)

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna
Anna

2017-11-01 19:58

Godna polecenia

Kolejna książeczka z serii Fisher Price, która w prosty sposób uczy dzieci liczb. Ciekawe obrazki, żywe kolory, interesujące przykłady. Dzięki nim dziecko w prosty sposób nauczy się liczyć

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anita Sz
Anita Sz

2017-09-09 23:15

Warta kupienia

Książeczka liczby jest jedną pozycją z całej serii książeczek firmy Fisher Price. Każda jest przepięknie ilustrowana. Intensywne kolory, niewielka ilość szczegółów, odpowiednio duże litery i rymowane wierszyki. Książeczki są dużych rozmiarów. Każda strona, nie tylko okładka, jest solidnie wykonana z grubej litej tektury lakierowanej. W pozycji Zwierzęta dodatkową atrakcją są wyjmowane w formie jednoelementowego puzzla postaci zwierząt. Polecam. Dobry pomysł na prezent.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-06-21 22:08

Polecam !!!

Książeczka Liczby to książeczka, która pomoże naszym dzieciom nauczyć się liczb.Kupiłam ją ale u nas musi jeszcze troszkę poczekać, na naukę jak na razie to przeglądamy strony. Książka ładnie wydana, kolorowa zachęcająca dziecko do nauki, kartki są sztywne, mocne, dziecko oglądając ją nie potarga karteczek. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-13 10:20

wspaniała

Książka jest znakomita, kupiłam ją dzieciom i znakomicie się bawią. Dzięki niej utrwalają znajomość liczb, kolorów. Wykonana z dobrej tekturowej faktury, co umożliwia jej dłuższe użytkowanie przez dzieci. Jest łatwa w przeglądaniu, wymiary są idealne dla dziecka. Poza tym w środku są zwierzątka jednoelementowe puzzelki w barwnej kolorystcyce.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?