Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

"Moje ciało nie musi być zmieniane, musi być docenione!" – przeczytaj apel tej mamy!

| aktualizacja: 27.04.2017 | 0

Post Kelly udostępniono już 16 tysięcy razy. Przeczytaj, co ta młoda mama napisała na Facebooku. Zgadzasz się z jej słowami?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Młoda mama mówi prawdę o ciele po ciąży i porodzie
fot. Facebook/Kelly Diane Howland
Młoda mama Kelly Diane Howland opisała na Facebooku sytuację, której doświadczyła podczas zakupów ze swoją nowo narodzoną córeczką.

"Moje ciało musi być szanowane!"

"Byłam w sklepie z moimi malutkim dzieckiem. Jestem świeżo upieczoną mamą. Podeszła do mnie jakaś kobieta, zaczęła pytać o małą. Ile ma tygodni, ile waży. Później zadała TO pytanie. Czy znam program odchudzający It Works" – napisała Kelly. "Nie jestem zła, że ta firma istnieje. Nie jestem nawet zła na tę kobietę. [...] Nie udawajmy jednak, że podeszła akurat do mnie przez przypadek" – dodała Kelly i wyjaśniła, dlaczego zabolało ją to, że akurat ona dostała ulotkę o odchudzaniu.

"Proszę, czy możemy nie wywierać presji, nie mieć wygórowanych oczekiwań i tym samym nie pogłębiać niepewności, jakiej doświadczają młode mamy, które oswajają się ze swoimi zmieniającymi się ciałami i macierzyństwem? Czy zamiast opierać się na nieistniejących ideałach, nie możemy tego powstrzymać i zamiast tego zacząć chwalić się nawzajem za bycie tak niezwykłymi istotami, które dają życie? Czy nie możemy dać sobie nawzajem akceptacji i docenienia tego, czego doświadczyłyśmy, czy nie możemy zobaczyć, że zmiany w naszych ciałach to tylko dowód na to, co może osiągnąć nasza płeć? Moje ciało nie musi być owijane, uciskane, zmieniane. Musi być chwalone i szanowane za to niesamowite życie, które powołało na świat. TO jest piękno i TO jest to, czego potrzebuje" – napisała na Facebooku Kelly. Do apelu dołączyła zdjęcie, na którym stoi ze swoim nowo narodzonym maleństwem i trzyma w ręku ulotkę odchudzających kosmetyków.
 

Zgadzamy się z Kelly – po porodzie młode mamy powinny myśleć o tym, jak zapewnić swojemu nowo narodzonemu dziecku wszystko to, czego potrzebuje. Ciało, które wydało na świat nowe życie, powinno być chwalone i doceniane, nie oceniane i krytykowane!

Czy słyszałyście kiedyś negatywne komentarze dotyczące tego, jak wyglądacie po urodzeniu dziecka?

Zobacz także: Takiego zdjęcia po porodzie nie pokazała jeszcze żadna kobieta!

Źródło: Facebook
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?