Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Apel mamy: "Zostań z chorym dzieckiem w domu. Nie narażaj innych dzieci!"

| aktualizacja: 09.01.2017 | 0

"Proszę, jeśli twoje dziecko jest chore, zostań w nim domu" – napisała mama 3-letniej dziewczynki. W 100 procentach zgadzamy się z jej apelem!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Mama apeluje do rodziców o rozwagę i pokazuje zdjęcie chorej córki
fot. screen Popsugar
Gdy po świątecznym obiedzie w towarzystwie rodziny 3-letnia Chloe trafiła do szpitala, jej mama postanowiła ostrzec innych rodziców, dodając osobisty wpis w serwisie Imgur.

Zostań z chorym dzieckiem w domu!

"Proszę. Jeśli twoje dziecko jest przeziębione, ma grypę albo infekcję górnych dróg oddechowych, proszę, zostań z nim w domu i dbaj o nie" napisała użytkowniczka o nicku LauraCorreadaSilva. Opis był dołączony do zdjęcia 3-latki podłączonej do szpitalnej aparatury.

Chloe trafiła do szpitala po zabawie z chorą kuzynką. Jak podaje serwis Popsugar, kuzynka dziewczynki, córka brata jej mamy, miała infekcję płuc. Według brata Laury, dziewczynka nie zarażała, więc mimo choroby przyszła wraz z rodzicami na świąteczny obiad. Chloe choruje na astmę i bardzo szybko zaraziła się wirusem. Trafiła do szpitala, gdzie podano jej antybiotyki i podłączono do respiratora.

Laura przyznała, że dzieli się tą historią, aby ostrzec innych rodziców, jednak zdjęcie, które zamieściła w serwisie Imgur, zostało już usunięte. Nie wiadomo, dlaczego Laura zdecydowała się je usunąć. Mimo to warto posłuchać jej rady i nie pozwalać choremu dziecku wychodzić z domu. Zabierając chorego malucha na zakupy, do przedszkola czy na rodzinny obiad, narażamy zdrowie innych dzieci!

Czytaj także: "Miejsce chorego dziecka jest w domu, nie w przedszkolu!"

źródło: popsugar.com
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?