Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Arti


kategoria:

Jeździki


Ocena:
2 oceny

Cena: 175zł zł
Opis produktu

Arti, Bujak na biegunach i kołach 668 – Konik

Bujak wykonany jest z bardzo wytrzymałych plastików. W biegunach ma dodatkowe ograniczniki przechyłu oraz kółka, dzięki którym spełnia funkcję jeździka. Dodatkowo bujak ma prowadnik dla rodzica, dwie ruchome grzechotki po bokach oraz melodyjki i migającą środkową przeźroczystą grzechotkę z kolorowymi koralikami. Dopuszczalna waga dziecka: 18 kg. Dla dzieci od 12 do 36 miesięcy.  Funkcje: melodyjki, dwie boczne grzechotki, środkowa przeźroczysta grzechotka grająco-świecąca, płozy do bujania, zabezpieczenie nadmiernego przechylenia w przód i w tyłu, kółka pełniące funkcję jeździka, prowadnik dla rodzica.
Waga bujaka: 3,30 kg. Waga kartonu: 3,50 kg. Wymiary: 49,5 x 26 x 42 cm.
Oceny użytkowników produktu 

Arti, Bujak na biegunach i kołach 668 – Konik

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-24 14:41

super

Konik jest bardzo kolorowy, bezpieczny i atrakcyjny dla dziecka, ma dużo ciekawych elementów którymi dziecko moze się bawić. Stabilny podczas poruszania dzięki temu dziecko nie spadnie. Bardzo fajna zabawka dla każdego dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-17 20:05

konik

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?