Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Arti


kategoria:

Jeździki


Ocena:
4 oceny

Cena: 139 zł
Opis produktu

Arti, Jeździdło Master

Jeździdło Walker z odpinanym prowadnikiem, kołyską. Jeździdełko wykonane jest z bardzo wytrzymałych plastików. Kółka wykonane są z gumy, co znacznie zmniejsza hałas oraz zwiększa przyczepność pojazdu. Dodatkowo pojazd ma pozytywkę z możliwością podłączenia urządzenia MP3. Dwa kolory do wyboru. Funkcje: pozytywka z wejściem jack, zdejmowany prowadnik, schowek na zabawki pod siedzeniem, odpinana barierka ochronna, płozy do bujania, które można zdemontować, podnóżki po bokach. Waga: 7 kg.
Oceny użytkowników produktu 

Arti, Jeździdło Master

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-30 20:13

polecam

Rewelacyjny pojazd dla maluchów. Koła miękkie, nie powodują zarysowań na podłodze.Jeździk jest wygodny i bezpieczny dla dziecka. Posiada zabezpieczenia dzięki temu dziecko nie wypadnie, a dzięki pasom jest bardzo zabezpieczone. Możliwość prezentowania dziecku muzycznych dźwięków w postaci muzyki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-09 15:15

Fajna zabawa dla najmłodszych

Jeździk jest wykonany z solidnego i bezpiecznego materiału. Duży plus za pasy bezpieczeństwa. Ma ładne wyraziste kolory. Można w nim się na spacer wybrać, podróż dla dziecka jest atrakcyjna. W schowku mieszczą się niezbędne rzeczy, może też maluchowi służyć do przechowania zabawek. Gdy dziecko jest starsze samo nim kieruje. Super że można dopiąć do niego mp3, w ten sposób maluch może słuchać więcej piosenek.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-24 14:42

super jeździk

Jeździk jest bardzo kolorowy, bezpieczny i atrakcyjny dla dziecka, ma dużo ciekawych elementów którymi dziecko może się bawić. Stabilny podczas poruszania dzięki temu dziecko nie spadnie dodatkowo ma boczne zabezpieczenia. Bardzo fajna zabawka dla każdego dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-17 20:06

jeździk

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?