Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Arti


kategoria:

Jeździki


Ocena:
2 oceny

Cena: 139 zł
Opis produktu

Arti, Jeździdło Master

Jeździdło Walker z odpinanym prowadnikiem, kołyską. Jeździdełko wykonane jest z bardzo wytrzymałych plastików. Kółka wykonane są z gumy, co znacznie zmniejsza hałas oraz zwiększa przyczepność pojazdu. Dodatkowo pojazd ma pozytywkę z możliwością podłączenia urządzenia MP3. Dwa kolory do wyboru. Funkcje: pozytywka z wejściem jack, zdejmowany prowadnik, schowek na zabawki pod siedzeniem, odpinana barierka ochronna, płozy do bujania, które można zdemontować, podnóżki po bokach. Waga: 7 kg.
Oceny użytkowników produktu 

Arti, Jeździdło Master

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-24 14:42

super jeździk

Jeździk jest bardzo kolorowy, bezpieczny i atrakcyjny dla dziecka, ma dużo ciekawych elementów którymi dziecko może się bawić. Stabilny podczas poruszania dzięki temu dziecko nie spadnie dodatkowo ma boczne zabezpieczenia. Bardzo fajna zabawka dla każdego dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-17 20:06

jeździk

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?