Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Arti


kategoria:

Chodziki


Ocena:
3 oceny

Cena: 240 zł
Opis produktu

Arti, Stolik-chodzik Edu-Fun

Chodzik stolik ARTI Edu-Fun 977  jest edukacyjnym, bardzo bezpiecznym i stabilnym chodzikiem, rozwijającym zdolności manualne i wyobraźnię dziecka. Chodzik ma blokadę obrotowych kółek, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo. Bogactwo akcesoriów edukacyjnych pozwala dziecku odkrywać świat kolorów, kształtów i dźwięków. Wykonany z materiałów najwyższej jakości gwarantujących maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Wymiary: wys. 58 cm, średnica 50 cm, waga 6,25 kg. Dopuszczalna waga dziecka 11 kg. Dla dzieci od 6 do 18 miesięcy.
Oceny użytkowników produktu 

Arti, Stolik-chodzik Edu-Fun

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-03 22:27

Stolik

Chodzik stolik może i dobrze wykonany ładny z fajnymi funkcjami. Ale jak dla mnie rzecz zupełnie nie praktyczna, szkodząca dziecku kręgosłup, stawy mięśnie, stopy.
Mama która dba o prawidłowy rozwój swojego dziecka z pewnością nie kupi takiego gadżetu. Osobiście nie polecam ze względu na zdrowie dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-26 22:22

zaciekawia dziecko

Idealny chodzik do nauki siadania, raczkowania, wstawania i chodzenia, żywe kolory zachecaja do zabawy, sensoryczne elementy zaciekawiaja dziecko, wydaje dzwieki miłe dla ucha, zaciekawia i zapewnia radosne i dlugie zabawy dziecka. Bezpieczna konstrukcja pozwala malcowi stawiac pierwsze kroczki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-17 20:16

stolik

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?