Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Artyk


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Ocena:
6 ocen

Cena: 70 zł
Opis produktu

Artyk, Bębenek Bam Bam

Wielofunkcyjny instrument pozwoli dziecku rozwijać umiejętność czytania i liczenia oraz wzmoże jego rytmiczne predyspozycje. Maluch może poprzez uderzanie wydobywać dźwięk i uruchomić animację. Na specjalnym ekraniku pokażą się cyferki i literki. Może również zagrać na instrumencie całą nagraną piosenkę. Poprzez zabawę maluch pozna alfabet i cyfry, wyćwiczy rozpoznawanie kształtów, a wszystko to przy akompaniamencie wesołych melodyjek. Dziecko rozbudzi w sobie muzyczną pasję, poprawi zdolności manualne i zdobędzie nowe, matematyczne i językowe umiejętności. Dodatkową atrakcję stanowią kolorowe światełka, zapalające się podczas wydobywania dźwięku.
Oceny użytkowników produktu 

Artyk, Bębenek Bam Bam

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Dorota Bartecka
Dorota Bartecka

2017-08-22 21:24

fajna zabawka

Bębenek jest dobrze wykonany i kolorowy, więc samym wyglądem przyciąga uwagę dziecka. Oprócz instrumentu, którym bawi się nawet mój kilkulatek, bębenek posiada sorter dzięki czemu dziecko uczy się kształtów

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-19 18:27

Bębenek z wieloma opcjami zabawy

Bębenek dostaliśmy w prezencie i okazał się strzałem w dziesiątkę. Ma piękne żywe kolory. Wesołe melodie i rytmiczne uderzania zachęcają do zabawy. Bębenek wprowadza malucha świat muzyki. Dziecko poznaje nowe dźwięki, czy się liter i liczb. Nauce towarzyszą wesołe melodie.Dodatkowo efekty świetlne uatrakcyjniają zabawę. Produkt wykonany z materiału o wysokiej jakości. Warty swojej ceny. Zabawa nim się nie nudzi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-30 23:05

nie polecam

Nie polecam przede wszystkim dlatego, że wydaje dziwny, denerwujący dźwięk w postaci brzęczenia (nie wiem, czy to tylko mój egzemplarz). jest ładnie wykonany, tryb nauki jest ok ale tylko pod warunkiem, że "bębni"się w niego stale - każda przerwa powoduje buczenie. poza tym w przypadku mojego rocznego dziecka nie sprawdził się sorter, w którym kształty wkładane są z boku a nie z góry

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 13:46

ładne

dziecko uwielbia się bawić tą zabawką nawet starszy dzieciak podbiera mu ją do zabawy, także gorąco polecam tradycyjna bezpieczna zabawka,
łatwa do czyszczenia, a to bardzo ważne by utrzymać higienę przy maluszku, każdy powinien mieć taką zabawkę, także polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-17 20:17

bębenek

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Biegun
Joanna Biegun

2014-11-02 11:30

Świetny bębenek Bam Bam

W trakcie grania na bębenku wyświetlają się cyferki i literki oraz inne animacje. Głos wydobywający się z bębenka jest miły i wyraźny, więc maluch bez problemu może zrozumieć, co do niego "mówi" instrument. Świetna jest także możliwość sortowania klocków. Dodatkowym plusem jest regulacja głośności wewnątrz sortera oraz solidne wykonanie zabawki. Szkoda tylko, że sortować można tylko 4 klocki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?