Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Artyskta - Młoda - Matka - nowy projekt w Tamice

| aktualizacja: 03.07.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Tamika, klub dla dzieci, zabawy dla dzieci, klub malucha
11.07.2012r., godz.17 Projekt Artystka – Młoda – Matka, ma na celu promowanie życia rodzinnego i sztuki. Przedsięwzięcie rozpocznie wernisaż Agnieszki Zawiszy z synami.
Artystka studiowała na Wydziale Malarstwa warszawskiej ASP. Ma na swoim koncie wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jej prace znajdują się w licznych kolekcjach prywatnych, w Polsce i za granicą. Współtworzyła Pracownię 103 w PZO na warszawskiej Pradze. Obecnie pracuje na Woli.

Na wystawie malarka zaprezentuje najnowsze prace oraz kilka obrazów namalowanych wspólnie z synami, starszym Jerzykiem (7 lat) i Witkiem (3 lata). Wystawę będzie można oglądać przez całe wakacje.

Od września br. przyjęliśmy stałą formułę - każda druga sobota miesiąca, wernisaż kolejnej artystki z potomstwem. Do projektu zaprosiliśmy uznane artystki m.in. Magdę Fokt (malarka), Annę Bedynską (fotografka), Anitę Burdzinską Bojarską (scenograf i malarka), Marię Kiesner (malarka), Magdalenę Król (malarka), Alinę Picazio (malarka); Agnieszkę Glassenap (malarka), Karolinę Zwoniarską (malarka), Katarzynę Kordyasz (malarka i projektantka biżuterii), Dagnę Jakubowską (rzeźbiarka).

Na zakończenie projektu wydamy katalog z sylwetkami artystek i dzieci, oraz podsumujemy zrealizowane wystawy.

Zapraszamy, u nas zawsze kreatywnie, kulturalnie, kulinarnie!

TAMIKA, AKADEMIA ROZWOJU OSOBOWOŚCI
ul. Wolska 44
01-187 Warszawa
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?