Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Atrakcje w Tamice

| aktualizacja: 13.04.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
logo
fot. tamika.pl
14-15.04.2012r., godz. 10:00 Tamika zaprasza na swoje urodziny.
TAMIKA – Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych kończy rok. Przez ten rok TAMIKA dojrzała i wypiękniała. Miniony rok pokazał jak bardzo ciężka praca się opłaca, bo nie ma lepszej nagrody niż uśmiechnięte buźki naszych małych Gości oraz ich zadowolonych Opiekunów. Za każdą chwilę i za każdą radość Tamika serdecznie dziękuje.

Tamika zaprasza na swoje urodziny gdzie specjalnie dla naszych Gości Tamika przygotowała szereg bezpłatnych atrakcji.
W programie m.in. pokaz iluzji, warsztaty filmowe, strefa relaksu i piękna dla Mamy i Taty - w tym porady stylistki oraz makijażystki, malowanie buziek, karaoke oraz wiele innych atrakcji.

W sobotnim programie:
warsztaty bębniarskie prowadzone przez Michała Janusa, wiązania chusty z Lenny Lamb, Kinoterapia, gotowanie dla najmłodszych, zajęcia taneczne dla mam z dziećmi, konsultacyjne w zakresie pielęgnacji w ciąży i po porodzie, a także przygotowujące do porodu, pilatess, wspólne budowanie kartonowego zamku ozdabianego materiałami z recyklingu, mini street art. przed Tamiką, konsultacje z Mary Kay oraz pokaz iluzji Marty Jasieńskiej.

W niedzielę zapraszamy na:
zajęcia z pieskami i psim psychologiem, koncert bębniarski Michała Janusa, mini Atelie fotografii z memory art., gdzie każda rodzina będzie mogła wziąć udział w sesji zdjęciowej, indywidualne konsultacje ze stylista pod hasłem „Tajniki damskiej szafy”, Mini disco Tamika, dziecięce warsztaty kulinarne – SUSHI! Przez cały weekend przewidziano zabawy i konkursy prowadzone przez animatorów, malowanie buziek, skręcanie baloników, a na ryczenie uczestnicy zostaną zamknięci w ogromnej bańce mydlanej.

TAMIKA Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych
www.tamika.pl
tel. 535-644-990
ul. Wolska 44,
01-187 Warszawa


separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?