Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Avent


kategoria:

Butelki


Pojemność: 330 ml/g
Autor: Iza
Ocena:
9 ocen

Cena: 36 zł
Opis produktu

Avent, Butelka do karmienia Classic 330ml PP - BPA Free SCF686/17

Od 30 lat mamy obdarzają zaufaniem naszą butelkę Classic — wiele z nich nadal najchętniej wybiera właśnie tę butelkę. Ułatwia ona karmienie i sprawia, że staje się ono przyjemniejsze. Powoduje również rzadsze występowanie kolki i poczucia dyskomfortu, co zostało potwierdzone klinicznie*. Wygodniejsze karmienie w tempie wybranym przez dziecko • Łatwe przysysanie dzięki wyjątkowemu zaworkowi Mniej marudzenia i dyskomfortu • Testowano klinicznie — znacznie krótszy stan rozdrażnienia Powietrze trafia do butelki, a nie do brzuszka dziecka • System antykolkowy o klinicznie potwierdzonym działaniu Łatwe i pewne trzymanie w dowolnej pozycji • Ergonomiczny kształt zapewnia maksymalny komfort Inne zalety • Zgodność z produktami Philips AVENT • Ta butelka nie zawiera bisfenolu A* • Łatwe użytkowanie i czyszczenie, szybkie i łatwe składanie • Dostępne smoczki o różnych stopniach wypływu • Należy zawsze używać nakrętki mocującej
Oceny użytkowników produktu 

Avent, Butelka do karmienia Classic 330ml PP - BPA Free SCF686/17

 (9)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Kucharska
Magdalena Kucharska

2017-05-16 22:54

Polecam

itam, polecam wszystkim butelki avent firmy philips, Są stworze z najwyższej jakości materiału bezpieczne dla każdego malucha, smoczki w kształce brodawki pozwalają na łatwe przejscie dziecka z piersi na butelkę, ergonomiczny kształ dlaej komort podczas karmienia a system antykolkowy pomaga pozbyc lub uniknąć kolek u dzieci, SERDECZNIE POLECAM TEN PRODUKT !!!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Paulina Willecka
Paulina Willecka

2017-01-19 14:21

Polecam

Zaufałam marce Avent i się nie zawiodłam. Butelki pozwalają na łączenie karmienia piersią i karmienia butelką. Zapobiegają kolkom u dziecka. Są wykonane z bezpiecznego materiału, a ponadto są solidnie wykonane. Mały szybko je zaakceptował. Dostępne w większości sklepów z artykułami dziecięcymi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-25 14:48

pozytywna ocena

Butelka renomowanej firmy Avent jest jak najbardziej strzałem w dziesiątkę. Jest pojemna, bardzo poręczna i wygodna w trzymaniu. Posiada wymienne smoczki, które są znakomicie wyprofilowane i wygodne do picia. Butelka daje dziecku komfort podczas picia, mleko nie ucieka, dziecko nie zakrztusi się podczas picia. Znakomity produkt, który fantastycznie nadaje się do mycia ręcznego jak i w zmywarce.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Wasilewska
Katarzyna Wasilewska

2015-06-25 06:59

Avent to jest to

Poza faktem, że butelka musi pasować dziecku do ręki. Jeszcze musi pasować do ręki mamy i taty. Zdecydowałam się na Avent bo ma dobrą opinię, butelki nie zawierają szkodliwych substancji. Dobra jakość butelki. Gorąco polecam wszystkie butelki klasyczne Avent :) Ta największa jest zdecydowanie wg mnie najpraktyczniejsza. Niestety z uwagi na swoją miarkę trudno przygotować napój dla najmłodszych. Ale w związku z posiadaniem dużej ilości butelek o różnej pojemności nie było to problematyczne. Niemniej teraz używamy już tylko te 330 ml butelki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agata Kozłowska
Agata Kozłowska

2015-01-22 13:29

Świetna !

Dla mnie te butelki są super. Mleko nie wylewa się, napisy zostają na swoim miejscu, łatwa w czyszczeniu

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Olaszek
Joanna Olaszek

2014-11-03 10:51

Rewelacja

Jako, że byłam bardzo zadowolona z butelki Aven Classic 260 ml, butelka o pojemności 330 ml jakoś sama weszła mi w ręce w sklepie :) butelka jest naprawdę dobra, nie cieknie co jest bardzo ważne u starszych niemowląt. Butelka jest większym odpowiednikiem butelki 260 ml i równie dobrze się spisuje. Podziałka pozostaje na swoim miejscu, uszczelka spełnia swoje zadanie, a kształt jest idealnie dopasowany do rączki maluszka

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Myalska
Agnieszka Myalska

2014-10-09 12:01

dobra, ale po co ten pierścień

Butelkę 330ml posiadamy jako następną z serii aventu i bardzo nam spasowała, kształtem nie odbiega od reszty, jedynie kolor butelki jest trochę mleczny, co nie za bardzo nam odpowiada, wolałam tą przezroczystą. Zastanawiam się również dlaczego zastosowano rozwiązanie z pierścieniem, nie dało się wyprodukować butelki bez niego?. Jest bardzo nie poręczny, łatwo go zgubić, natomiast nie można go dokupić osobno, a jedynie w zestawie z butelką, tak więc trzeba na niego bardzo uważać. Butelka również nie należy do najtańszych.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Edyta Kleszczyńska
Edyta Kleszczyńska

2014-10-05 12:58

Tak! dla butelek marki Avent

Butelki antykolkowe Avent używałam od momentu urodzenia się mojego synka. Bardzo wcześnie mój chłopiec karmiony został pokarmem z butelki, z tego powodu szukalam wielu rozwiązań i jak najlepszych butelek. I po kilku testach butelek, najbardziej mojemu dziecku podpasowały butelki Avent i kształt ich smoczków. Butelka Avent 330 ml stosowana jest nadal przez nas do podawania kaszy przed snem. Warto dadać jako zaletę, iż stosując butelki Avent (miałam je 3) moj synek nie miał nigdy kolki. Serdecznie polecam mamom ten produkt, produkt który jest uznawany za najlepszy w wielu krajach.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Cygan
Justyna Cygan

2014-09-26 15:52

u nas się nie sprawdziła

Butelka składa się z butelki, uszczelki, gwintu i smoczka. Jako mama mam bardzo mało czasu - i nieraz zdarzyło mi się w pośpiechu nie założyć tej nieszczęsnej uszczelki - efekt po wstrząśnięciu butli mleko się wylewało :( - po pewnym czasie po prostu zrezygnowałam z jej użytkowania ze względu na tą uszczelkę. Co do jakości nie mam zastrzeżeń - butelka po wielu myciach nadal ma niestartą podziałkę i napisy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?