Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Avent


kategoria:

Butelki


Pojemność: 125 ml/g
Autor: Iza
Ocena:
5 ocen

Cena: 50 zł
Opis produktu

Avent, Butelka do karmienia niemowląt Classic 125ml PP - x2 - BPA Free SCF680/27

Od 30 lat mamy obdarzają zaufaniem naszą butelkę Classic — wiele z nich nadal najchętniej wybiera właśnie tę butelkę. Ułatwia ona karmienie i sprawia, że staje się ono przyjemniejsze. Powoduje również rzadsze występowanie kolki i poczucia dyskomfortu, co zostało potwierdzone klinicznie*. Wygodniejsze karmienie w tempie wybranym przez dziecko • Łatwe przysysanie dzięki wyjątkowemu zaworkowi Mniej marudzenia i dyskomfortu • Testowano klinicznie — znacznie krótszy stan rozdrażnienia Powietrze trafia do butelki, a nie do brzuszka dziecka • System antykolkowy o klinicznie potwierdzonym działaniu Łatwe i pewne trzymanie w dowolnej pozycji • Ergonomiczny kształt zapewnia maksymalny komfort Inne zalety • Zgodność z produktami Philips AVENT • Ta butelka nie zawiera bisfenolu A* • Łatwe użytkowanie i czyszczenie, szybkie i łatwe składanie • Dostępne smoczki o różnych stopniach wypływu • Należy zawsze używać nakrętki mocującej
Oceny użytkowników produktu 

Avent, Butelka do karmienia niemowląt Classic 125ml PP - x2 - BPA Free SCF680/27

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Kucharska
Magdalena Kucharska

2017-05-16 22:28

Ekonomicznie

dwie butelki równa się korzystniejsza cena, butelki formy Philips dokładnie AVENT classic idelane dla dzieci na sam początke, dtworzona najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci, dodatkowo zaopatrzona w system antykolkowy dzięki któremu dziecko nie łlyka powietrza podczas jedzienia, supr prawa mega poleca.m.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Paulina Willecka
Paulina Willecka

2017-01-19 14:22

Polecam

Zaufałam marce Avent i się nie zawiodłam. Butelki pozwalają na łączenie karmienia piersią i karmienia butelką. Zapobiegają kolkom u dziecka. Są wykonane z bezpiecznego materiału, a ponadto są solidnie wykonane. Mały szybko je zaakceptował. Dostępne w większości sklepów z artykułami dziecięcymi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Beata Bojarowska
Beata Bojarowska

2017-01-11 15:30

Sprawdzona firma

Avent, Butelka do karmienia niemowląt Classic 125ml była naszą podstawową butelką do karmienia dziecka. Póżniej służyła do podawania napojów. Mała, prosta w obsudze i zdobrych materiałów. Godny polecenia produkt.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Tomczyk-Anioł
Anna Tomczyk-Anioł

2015-10-08 14:57

Dobra i wygodna

Butelka z punktu widzenia rodzica rewelacyjna - łatwa w myciu i osuszaniu. Szeroki otwór znacząco ułatwia przygotowywanie mleka. Materiał dobrej jakości dzięki czemu butelka nie kurczy się w trakcie wyparzania pod wpływem wysokiej temperatury. Napisy nie ścierają się. Jedyny mankament w naszym przypadku to smoczek - córka nie była do niego przekonana. Jednego dnia radziła sobie z nim, następnego gdy miała gorszy humor albo była zmęczona bardziej - odrzucała i wolała jeść z innej butelki, z innym smoczkiem.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agata Kozłowska
Agata Kozłowska

2015-01-22 13:31

Świetne butelki !

Tak jak pisałam pojedynczo o butelkach tak napiszę o dwupaku ! Świetny produkt i polecam go wszystkim mamom ! Butelki są łatwe w użytkowaniu, łatwe w czyszczeniu, solidny plastik, jedzonko się nie z nich nie wylewa i napisy się nie ścierają

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?