Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Avent


kategoria:

Butelki


Pojemność: 260 ml/g
Autor: Iza
Ocena:
3 oceny

Cena: 45 zł
Opis produktu

Avent, Butelka natural 260 ml Elephant DECO boy SCF627/17

Nasza butelka sprawia, że karmienie staje się bardziej naturalne dla Ciebie i dziecka. Smoczek jest wyposażony w innowacyjne płatki, które powodują, że przypomina on pierś — dzięki temu dziecko może przyssać się do niego w naturalny sposób. Ułatwia to łączenie karmienia piersią i butelką. Łatwe łączenie karmienia piersią i butelką • Naturalne przysysanie do szerokiego smoczka w kształcie piersi Bardziej wygodne i satysfakcjonujące karmienie dziecka • Wyjątkowe płatki zapewniają wygodę, dodatkową miękkość i elastyczność smoczka Powietrze trafia do butelki, a nie do brzuszka dziecka • Zaawansowany system antykolkowy z innowacyjnym, podwójnym zaworkiem Łatwe i pewne trzymanie w dowolnej pozycji • Ergonomiczny kształt zapewnia maksymalny komfort Inne zalety • Ta butelka nie zawiera bisfenolu A • Zgodność z produktami Philips AVENT • Łatwe użytkowanie i czyszczenie, szybkie i łatwe składanie
Oceny użytkowników produktu 

Avent, Butelka natural 260 ml Elephant DECO boy SCF627/17

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Paulina Willecka
Paulina Willecka

2017-01-19 14:23

Polecam

Zaufałam marce Avent i się nie zawiodłam. Butelki pozwalają na łączenie karmienia piersią i karmienia butelką. Zapobiegają kolkom u dziecka. Są wykonane z bezpiecznego materiału, a ponadto są solidnie wykonane. Mały szybko je zaakceptował. Dostępne w większości sklepów z artykułami dziecięcymi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agata Kozłowska
Agata Kozłowska

2015-01-22 13:44

Super buteka

Wszystkie butelki z firmy Avent są swietne, a ta w dodatku jest ślicznie ozdobiona, więc dziecko będzie z niej chętniej jadło bądź piło :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2014-11-06 23:41

rewelacja

Butelki Avent Natural uwielbiamy. ta seria jest jeszcze lepsza bo bardzo cieszy oko i rodzica i dziecka. Solidnie wykonana, dobry plastik i silikony. Szkoda, że nie ma też mniejszych pojemności z obrazkami ;) Polecam wszystkim mamusią :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?