Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Avent


kategoria:

Elektroniczne nianie


Ocena:
2 oceny

Cena: 725 zł
Opis produktu

Avent, Elektroniczna niania

Elektroniczna niania Philips Avent z projektorem gwiazdek oraz czujnikiem wilgotności i temperatury powietrza czuwa nad bezpieczeństwem dziecka jednocześnie uspokajając je i pomagając mu zasnąć. System komunikacji dwukierunkowej pozwala zachować kontakt z dzieckiem. Światła uruchamiane dźwiękiem sygnalizują ruch lub płacz dziecka, nawet gdy odbiornik jest wyciszony. Technologia DECT gwarantuje krystalicznie czysty dźwięk bez zakłóceń powodowanych przez inne urządzenia nadawcze. Szyfrowanie danych zapewnia bezpieczne i poufne połączenie. Dzięki wtyczce MP3 można samemu wybierać utwory, które kołyszą dziecko do snu.
Oceny użytkowników produktu 

Avent, Elektroniczna niania

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-22 16:00

elektryczna niania

Elektryczna niania jest to rzecz fantastyczna i bardzo przydatna. Posiadając nianię można śmiało wykonywać domowe obowiązki i jednocześnie czuwać nad maluszkiem. Urządzenie bardzo dobre, bez zakłóceń. Posiada kilka dodatkowych funkcji. Bardzo ciekawa i atrakcyjna.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-29 13:51

świetna,ale bardzo droga!!

Moja sąsiadka posiada taką elektroniczną nianię jest z niej bardzo zadowolona. Ma bardzo dobry zasięg, jest cicha, bezprzewodowa, nie buczy. Spełnia swoją rolę w 100%, jednak moim zdaniem jest stanowczo za droga...

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?