Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Avent


kategoria:

Laktatory


Ocena:
3 oceny

Cena: 399 zł
Opis produktu

Avent, Inteligentny laktator elektryczny Isis IQ Uno

Laktator elektroczniczny firmy Philips Avent Komfortowy. Zapamiętywanie indywidualnego rytmu oraz opatentowana i miękka nakładka masująca z pięcioma płatkami. Klinicznie sprawdzona skuteczność. Delikatność i skuteczne efekty. Unikalny zestaw ułatwiający przechowywanie pokarmu. Można również używać jako laktatora ręcznego.
Charakterystyka urządzenia:
  • Zapamiętywanie indywidualnego rytmu. Tylko laktator elektroniczny Philips AVENT potrafi dostosować się do Twoich potrzeb. Zapamiętuje i powtarza Twój indywidualny rytm i siłę odciągania pokarmu, zapewniając pełen komfort użytkowania.
  • Delikatność i skuteczne efekty. Delikatne podciśnienie symuluje odruch ssania dziecka, zapewniając skuteczne odciąganie pokarmu.
  • Opatentowana, miękka nakładka masująca z pięcioma płatkami. Wyjątkowa, aktywna nakładka masująca stymuluje i reguluje laktację.
Oceny użytkowników produktu 

Avent, Inteligentny laktator elektryczny Isis IQ Uno

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-25 13:07

Jakość

Bardzo dobra jakość ale niestety w bardzo wysokiej cenie. U mnie potem z zapamiętaniem rytmu w ogóle się nie sprawdził ponieważ przy każdym karmieniu zupełnie inaczej leciało mleko i nie było jakiegokolwiek sensu korzystać z tego udogodnienia

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-26 20:23

Bardzo dobry produkt

Moja znajoma go miała. Sprawdził się jak najbardziej w momencie kryzysu i nawału mleka. Bardzo dobrze odciągał mleko. Siła idealnie dostosowana do indywidualnych potrzeb. Nakładka masująca bardzo fajna. Używanie go to przyjemność. Fajnie, że można zrobić z niego laktator ręczny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Marta Gaca
Marta Gaca

2016-06-21 11:25

Średni

Zapamiętuje szybkość z jaką chcemy odciągać mleko. Jednak u mnie do końca się nie sprawdził... odciąga pokarm kiedy piersi są pełne. Jednak całkowita klapa jeśli chodzi o kryzysy laktacyjne. Nie spełnił moich oczekiwań.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?