Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Avent


kategoria:

Wkładki laktacyjne i kapturki


Autor: Iza
Ocena:
2 oceny

Cena: 149 zł
Opis produktu

Avent, NIPLETTE (1 sztuka) SCF152/01

Prosty sposób na wklęsłe brodawki sutkowe Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe mogą stanowić utrudnienie dla kobiet, pragnących karmić piersią. Niplette delikatne zasysa brodawkę do niewielkiego, plastikowegopojemnika w kształcie naparstka. Prosty sposób na wklęsłe brodawki sutkowe • Produkt przetestowany klinicznie • Bezoperacyjny — wykorzystuje delikatne ssanie • Prosty i dyskretny Kiedy korzystać z Niplette • Do użycia w przypadku płaskich lub wklęsłych brodawek sutkowych
Oceny użytkowników produktu 

Avent, NIPLETTE (1 sztuka) SCF152/01

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Milena Auseichyk
Milena Auseichyk

2015-11-09 14:47

Niezastąpiony

Niezastąpiony dla mam mających małe i niewyrobione brodawki. Osobiście ich nie używałam ale wiele dobrego o nich słyszałam od znajomej położnej jak i od koleżanki której nakładki bardzo pomogły wyciągnąć brodawkę. Polecam Aventa!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Paulina Włoch
Paulina Włoch

2014-09-25 00:06

Mieszane odczucia

Przygodę z Niplettkami rozpoczęłam już kilka lat. Byłam przygotowana na to, że nie będzie to łatwa przygoda. Jednak nie spodziewałam się, że będzie aż tak ciężko - był ból, była krew, były i łzy. Kilkukrotnie podejmowałam akcję "wyciągania" brodawek, które nie trwały miesiąc, ale całe miesiące. Niestety to, co powinno pomóc nie zawsze pomoga tym oporniejszym przypadkom ;-) Jedynie co udało mi się osiągnąć to to, że jedna z brodawek jest lekko wysunięta (ta, którą jako pierwszą "torturowałam"). Niestety nawet to nie umożliwiło mi karmienia. Pod wpływem laktacji brodawki stały się absolutnie płaskie i niemożliwe do uchwycenia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?