Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Avent


kategoria:

Smoczki na butelkę


Autor: Iza
Ocena:
9 ocen

Cena: 21 zł
Opis produktu

Avent, Smoczek dla niemowląt 0m+ z serii Classic (2 szt.) SCF631/27

Łatwe czyszczenie dla doskonałej higieny Od 30 lat mamy obdarzają zaufaniem nasz smoczek Classic — wiele z nich nadal najchętniej wybiera właśnie ten smoczek. Ułatwia on karmienie i sprawia, że staje się ono przyjemniejsze. Powoduje również rzadsze występowanie kolki i poczucia dyskomfortu, co zostało potwierdzone klinicznie*. Wygodniejsze karmienie w tempie wybranym przez dziecko • Łatwe przysysanie dzięki wyjątkowemu zaworkowi Mniej marudzenia i dyskomfortu • Testowano klinicznie — znacznie krótszy stan rozdrażnienia Powietrze trafia do butelki, a nie do brzuszka dziecka • Wyjątkowy system antykolkowy 0% BPA (bisfenolu A) • Smoczek niezawierający bisfenolu A Inne zalety • Dostępne smoczki o różnych stopniach wypływu • Zgodność z butelkami do karmienia Classic
Oceny użytkowników produktu 

Avent, Smoczek dla niemowląt 0m+ z serii Classic (2 szt.) SCF631/27

 (9)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-29 20:09

Polecam

Bardzo fajny smoczek, dziecko z łatwością z niego je. Dzięki systemowi antykolkowemu pokarm trafia prosto do brzuszka i dziecko nie połyka powietrze. Przez co maluch nie ma problemów z brzuszkiem. Produkt bardzo wysokiej jakości warty swojej ceny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Paulina Willecka
Paulina Willecka

2017-01-19 14:47

Polecam

Zaufałam marce Avent i się nie zawiodłam. Smoczkipozwalają na łączenie karmienia piersią i karmienia butelką. Zapobiegają kolkom u dziecka. Są wykonane z bezpiecznego materiału, a ponadto są solidnie wykonane. Mały szybko je zaakceptował. Dostępne w większości sklepów z artykułami dziecięcymi

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Rostkowska
Magdalena Rostkowska

2016-06-30 21:24

Porządny smoczek

Smoczek specjalnie wyprofilowany, aby maluch nie oduczył się ssania piersi. Przepływ idealny, córka się nie krztusiła ani nie denerwowała, że za wolno leci. Smoczek jest łatwy w utrzymaniu czystości . Dobrze wykonany, wytrzymały.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Wasilewska
Katarzyna Wasilewska

2015-06-25 06:33

Smoczki Avent namiętnie używamy

Wypróbowaliśmy wszystkie smoczki klasyczne Avent. Po przypadkowych butelkach i smoczkach w szpitalu po powrocie do domu postawiłam na firmę Avent. Nie zawiodłam się. Dziecko nie miało problemów z przestawieniem się. Bez zarzutów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Cygan
Justyna Cygan

2015-03-31 23:41

u nas sie nie sprawdzil

Smoczek według mojego odczucia jest po prostu nie dobry. - u nas sie nie sprawdził Zasysa się podczas karmienia i wciska do środka co utrudnia podanie jedzonka dziecku, tworzywo z którego jest wykonany jest zbyt miękkie w moim odczuciu - bardzo to irytowało zarówno dziecko jak i mnie, Trudno też dokładnie go umyć ze względu na kształt. - ja nie polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Rzyska-Mai
Anna Rzyska-Mai

2015-01-21 21:57

Nie karmisz piersią wybierz AVENT

Gdy nie karmisz piersią to właśnie te smoczki są idealne dla twojego dziecka. Wygodne idealnie dopasowane do buzi dziecka, łatwe w umyciu. Nasza córeczka wyrosła na mleku kodyfikowanym pitym przez te super smoczki. Obyło się bez kolek i płaczów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Paulla Nolbert
Paulla Nolbert

2014-11-22 19:41

Średniej jakości

Smoczki te używaliśmy do butelki Avent Philips Classic były z nami aż 4 miesiące. Jakość tworzywa jest niska przez co dziecko łatwo przegryza smoczek wystarczy lekko ugryźć i trzeba zmieniać smoczek i kupić nowy. W smoczkach classic Avent 0+ wystarczy troszkę powiększyć dziurkę do picia i już po kilku użytkowaniach jest po smoczku robi się duża dziura a dziecko przy piciu się krztusi po mleko czy i inny napój lecą jak strumień za szybko. Przez 4 miesiące raz w tygodniu trzeba było kupić smoczki , które kosztują za 2 szt. ok 20 zł trochę nas to kosztowało przez ten czas za te pieniążki mieli byśmy dużo więcej butelek do których może nie trzeba było by wymieniać smoczka. Zaletą jest to , że smoczki nawet przy gęstych soczkach nie zafarbują odcieniem marchwi czy innym kolorem soku a przy innych butelkach zdarzało nam się to bardzo często . Smoczek Classic jest bardzo miękki łatwy w założeniu do butelki i prezentuje się również ładnie. Jeszcze jednym plusem jest to , że jest wszędzie dostępny i bez problemu można go nabyć. Oceniam ten produkt na trzy z powodu jakości tworzywa gdyby nie to były by naprawdę super i chyba do końca karmienia butelką nie rozstalibyśmy się z nim. Niestety trochę nas kosztowało inwestowanie w smoczki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Myalska
Agnieszka Myalska

2014-10-09 21:18

ulubione

Smoczków firmy Avent używamy od pierwszych dni życia córci, nie miałam również możliwości karmienia piersią i wybór serii aventu był dla mnie oczywistym wyborem. Smoczek jest wykonany z solidnego i wytrzymałego materiału-silikonu. Przy dłuższym użytkowaniu ciężko doszukać się oznak zużycia, łatwe do utrzymania w czystości. Wielkość dziurki dostosowana do wieku maluszka, dziecko z łatwością przystosowało się również do kształtu smoczka. Mała z ochotą piła mleczko, bez oznak zachłyśnięcia. Polecam niezdecydowanym.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Wacowska
Justyna Wacowska

2014-09-08 07:10

Świetny

Niestety nie mogłam karmić córki piersią, więc od początku była na butli. Od razu mieliśmy komplet Avent i uważam, że nie mogłam wybrać lepiej. Smoczki te bardzo łatwo się czyści, dziurka jest na tyle malutka, że dziecko się nie zachłyśnie. Potwierdzam działanie antykolkowe, moja córka nigdy kolki nie miała, a od początku używałam tylko tych butelek.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?