Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Avent


kategoria:

Smoczki na butelkę


Autor: Iza
Ocena:
4 oceny

Cena: 21 zł
Opis produktu

Avent, Smoczek o szybkim przepływie 6m+ z serii Classic (2 szt.) SCF634/27

Łatwe czyszczenie dla doskonałej higieny Od 30 lat mamy obdarzają zaufaniem nasz smoczek Classic — wiele z nich nadal najchętniej wybiera właśnie ten smoczek. Ułatwia on karmienie i sprawia, że staje się ono przyjemniejsze. Powoduje również rzadsze występowanie kolki i poczucia dyskomfortu, co zostało potwierdzone klinicznie. Wygodniejsze karmienie w tempie wybranym przez dziecko • Łatwe przysysanie dzięki wyjątkowemu zaworkowi Mniej marudzenia i dyskomfortu • Testowano klinicznie — znacznie krótszy stan rozdrażnienia Powietrze trafia do butelki, a nie do brzuszka dziecka • Wyjątkowy system antykolkowy 0% BPA (bisfenolu A) • Smoczek niezawierający bisfenolu A Inne zalety • Dostępne smoczki o różnych stopniach wypływu • Zgodność z butelkami do karmienia Classic
Oceny użytkowników produktu 

Avent, Smoczek o szybkim przepływie 6m+ z serii Classic (2 szt.) SCF634/27

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-29 20:07

Super

Bardzo fajny smoczek, dziecku z łatwością z niego je. Dzięki systemowi antykolkowemu pokarm trafia prosto do brzuszka i dziecko nie połyka powietrze. Przez co maluch nie ma problemów z brzuszkiem. Produkt bardzo wysokiej jakości warty swojej ceny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-18 15:50

stosowaliśmy

Smoczek jak najbardziej przypadł nam do gustu poprzez anatomiczny kształt podobny doo piersi mamy. Córeczka bardzo łatwo piła dzięki niemu i nie krztusiła się. bardzo bobry do czyszczenia, miękki co przyczyniało się do tego że córeczka z chęcią piła gdyż nie podrażniał jamy ustnej i nie wprawiał w dyskomfort. Jestem zadowolona.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Wasilewska
Katarzyna Wasilewska

2015-06-25 06:31

Smoczki Avent namiętnie używamy

Wypróbowaliśmy wszystkie smoczki klasyczne Avent. Naturalną koleją rzeczy po smoczkach dla młodszych bobasów był ten smoczek. Dziecko nie miało problemów z przestawieniem się. Bez zarzutów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Myalska
Agnieszka Myalska

2014-10-09 21:20

oczywisty wybór

Smoczków firmy Avent używamy od pierwszych dni życia córci, nie miałam również możliwości karmienia piersią i wybór serii aventu był dla mnie oczywistym wyborem. Smoczek jest wykonany z solidnego i wytrzymałego materiału-silikonu. Przy dłuższym użytkowaniu ciężko doszukać się oznak zużycia, łatwe do utrzymania w czystości. Wielkość dziurki dostosowana do wieku maluszka, dziecko z łatwością przystosowało się również do kształtu smoczka. Mała z ochotą piła mleczko, bez oznak zachłyśnięcia. Polecam niezdecydowanym.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?